Youtube'dan video indiremiyorum!

Bu konuyu okuyanlar

SnickersTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba idm 6.12 kullanıyorum uzun süredir video indirmiyordum 720p belgesel indirmek için youtube'a girdim fakat idm linki görüyor ama sunucu indirmeyi reddetti hatası veriyor bilgisi olanlar yardım edebilir mi?

ALPARS

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Lisanslı mı kullanıyorsun?

thepolice2

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Ccleaner ile geçmişi temizle. İşe yaramazsa bilgisayarı yeniden başlat. Bazen video dan kaynaklı problemlerde olabiliyor. Rastgele başka bir video indirmeyi dene.

MertKARA

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Firefox tarayıcıyısını kullanarak "download helper" eklentisiyle de indirebilirsin, idm kadar hızlı olur mu bilmem ama işe yarıyor.

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
realplayer programını öneririm üstelik videodan hemen sonra farklı uzantılara çevirebilme seçenekleride var.

SnickersTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
chrome kullanıyordum ondan olmadı internet explorerla denedim oldu ama çok yavaş iniyor ya da nette bir şey var

Neutral

Müdavim
Reaksiyon puanı
179
Bazen video yükleyen şirket siteyle iletişime geçip eklenti yoluyla indirilmemesi için anlaşıyorlar. Tarayıcı ve eklentilerine göre değişiklik gösterebiliyor ve güncellemelerle durum bazen çözülüyor. Çözümü biliyor musun dersen bildiğimi söyleyemem.

boa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Chrome YouTube Downloader 2.6.12
Tavsiye ederim

Sword.q

Müdavim
Reaksiyon puanı
25
chrome tarayıcısı youtubedan video indirmeyi sağlayan tüm eklentileri otomatik olarak devre dışı bırakır firefox kullan download helper iş görüyor videosuna göre çok hızlıda olabiliyor çok yavaşta.