Youtube'da Yeni Trend MotoVlog!

Bu konuyu okuyanlar

Mert Ahmet

Müdavim
Reaksiyon puanı
41
Youtube'da Yeni Trend MotoVlog!

Nedir bu Motovlog ?
Motor sürerek birşeyler anlatmaya, izleyicilerle tek taraflı muhabbete motovlog demiş büyüklerimiz.

Neler lazım ?
Kaskınıza takacağınız bir aksiyon kamera ve sesinizi kaydedeceğiniz bir mikrofon ya da kayıt cihazıyla bu iş tamam :)

Benim sevdiğim motovlog yapan arkadaşlar :

Motor Haydayan Adam
Bilişim sektöründe çalışıyormuş, reklamcılık galiba öyle birşeyler demişti. Ben arkadaşı çok sevdim, yeni videolarını merakla bekliyorum :)

Motorcu Muhabbeti

Bu arkadaş iyi biliyor sanırım çok izleyemedim kendisini.

DıralDede

Motor Haydayan Adam'ın arkadaşı :) Bazı videolarında balık gözü efektinden başınız dönse de muhabbeti güzel :)

Bol Macera

Bu arkadaş ilginç biraz, amerikada sürüyor. Okumaya gitmiş oraya kendine bir motor almış ve motovlog yapıyor :)

Motosikletten Anlamayan Adam

Gezinirken buldum bu arkadaşı da, bir motorcu dergisi röportaj felan yapmış izlemeye karar verdim

Kemal Tuğrul Sümer

Bu arkadaşın ağzı biraz bozuk ona göre ;)

Virility

Müdavim
Reaksiyon puanı
120
Motovlogun hası Altın Elbiseli Adam yok :) bu arada favorilerimden biride motorcu muhabbetidir önerilir :)

FiReSHiNe

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hepsini severek takip ediyorum :D kendime en yakın bulduğum Kemal Tuğrul.

Mg.

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
Altın elbiseli adam bu işin babası ama burda yok :)

Mg.

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
Bir de meslektaş im sayın gökhan eren var :)

Mert Ahmet

Müdavim
Reaksiyon puanı
41
Arkadaşlar altın elbiseli adam motovlog yapmıyor :) motor incelemesi çekiyor ikisi çok ayrı şeyler :cool:

Virility

Müdavim
Reaksiyon puanı
120
Kendisi yapmıyor ancak kendi grubundaki arkdaşların motovlog videoları var hem motor inceleme hem motovlog tarzında bunun dışında motora merak salan arkadaşlar içinde faydalı videolar var :)

Mg.

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
Kendisinin yaptığı da oluyor en Son hatırladığım tayland ve Çanakkale de yolda anlatmıştı bir şeyler :) zaten muhabbeti iyi olduğu için izleniyor. Sadece düz yol ve araba izlemek çok da çekici değil