Youtube'da Yandaki Videolar Gözükmüyor

Bu konuyu okuyanlar

cnkaygn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Uzun zamandır yan taraftaki videolar resimdeki gibi gözükmüyor. Daha fazla göster'e tıklayınca gözüküyor. Ne yaptıysam çözemedim, çerezleri temizledim, silip yeniden yükledim olmadı. İşin ilginç yanı sadece gmail hesabımla giriş yapınca böyle oluyor. Nerede sorun var acaba?

Ekli dosyalar

• Opera Anlık Görüntü_2019-04-01_201518_www.youtube.com.png
    Opera Anlık Görüntü_2019-04-01_201518_www.youtube.com.png
    10.2 KB · Görüntüleme: 494

Gramton

Asistan
Reaksiyon puanı
72
Uzun zamandır yan taraftaki videolar resimdeki gibi gözükmüyor. Daha fazla göster'e tıklayınca gözüküyor. Ne yaptıysam çözemedim, çerezleri temizledim, silip yeniden yükledim olmadı. İşin ilginç yanı sadece gmail hesabımla giriş yapınca böyle oluyor. Nerede sorun var acaba?
Hocam aynısı bendede oldu Youtube Adblock kullanıyordum devre dışı bıraktım sorun düzeldi nedeni bu olabilir mi ?

Reaksiyon puanı
22
Adblock kullanarak yandan bir video sildi iseniz yandaki diğer videolarda sildiğiniz video ile aynı komutlara sahip olduğu için sizin onları istemediğinizi düşünür AdBlock. Bu yüzden diğerleride silinir. AdBlock varsa üzerine tıklayıp "Bu sayfada AdBlock'u durdur" seçeneğine tıklayın.

cnkaygn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Adblock kullanarak yandan bir video sildi iseniz yandaki diğer videolarda sildiğiniz video ile aynı komutlara sahip olduğu için sizin onları istemediğinizi düşünür AdBlock. Bu yüzden diğerleride silinir. AdBlock varsa üzerine tıklayıp "Bu sayfada AdBlock'u durdur" seçeneğine tıklayın.
Adblock yok sadece Opera'nın kendi reklam engelleyicisi var. Onu durdurunca da durum aynı.