YouTube Yorumları Görünmüyor

Bu konuyu okuyanlar

12ada

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 3 gün önce YouTube' da videolar altında ki yorumlar görünmedi birden, ortadan kayboldular. Hesabımdan girince görünmüyor yorumlar, çıkış yapınca yorumlar görünüyor anca. Bir ayarın içine ettim büyük ihtimal. Nasıl düzeltebilirim?Sizde de aynı sorun var mı?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beyler yorumlar bölümünde yükleniyor diyor ama bir türlü yüklenmiyor göremiyorum yorumları bilen varsa bunuda söylesin hayrına

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:lol::lol::lol:bende de aynı sıkıntı var ne yapçağımı bilemedim :(((((​

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende sadece bende oluyor zannetmistim aynı sıkıntı malesef çözüm??

mrpit542

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
do not track , izlenmek istemediğimi söyle ,izlenme koruması... açıksa kapatın ie11 de sağ üstteki çarka tıklayın güvenlik izlenme koruması .. kapatın veya Google a izin verin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
chrome kullanıyorsanız sitenin çerezleri yönetmesine izin verin. bunu gelişmiş ayarların gizlilik kısmından yapabilirsiniz.

tibet_1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya sinir oldum bende de attığım yorumlar farklı kullanıcılarda gözükmüyor!!

MEgeLİgiH CAgaN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende de vardı(bilgisayarda)
oturum açtım ve yorumlar yüklendi.

UtkuGARIP

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bu sorun az önce bende de oldu ve bulduğum çözümü paylaşmak istedim.

Soruna neden olan yine YoTube denebilir. Bilmem ne için 1 aylık denemeyi GÖZÜNÜZE SOKUYOR ve her fırsatta, yıldırma taktiği ile kullandırmaya çalışıyor. Acaba verilerimizi çalmak için yeni bir taktik midir bu?

Neyse, açılan pop-up oldukça can sıkıcı olduğundan, reklam engelleme eklentisi ile engelledim ve bir videoya yorum yapmak istediğimde adeta sadece yapılan yorumlara görünmezlik kremi sürülmüş gibi gizlendi. Yaptığım son değişikliği hatırladımmm ve son engelleme kuralını sildim ve çözüldü. Acaba bu ID'yi özellikle mi kullandın sayın YouTube? Ha, engelleme ID'si de şu youtube.com###main. İkisininde aynı ID'yi kullanması çok ilginç değil mi?