Youtube videosunu Türkçeye çevirebilir misiniz?

Bu konuyu okuyanlar

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
Bişeyler anladım ama tam değil bende merak ettim şimdi

engerex

Müdavim
Reaksiyon puanı
26
Şu yolu izleyebilirsin.
-Videoyu Youtube'da aç.
--Videoyu oynat.
---Videonun sağ altında yukarı doğru okun üzerine gel ve Transcribe Audio tıkla.
Konuşmalar ingilizce altyazı olarak görüntülenecektir.
---- Türkçeye çevirmek için Translate Captions tıkla ve alttan türkçeyi seç.
Artık konuşmalar türkçe altyazılı. Çeviri kalitesi ne dersen Google translate ne ise o. Bazen çok basit kelime veya cümleleri bile hiç çevirmeye biliyor. Mesela I don't like yerine I do not like yazmaya mecbur bırakıyor.
Umarım işini görür.

qKTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
32
Çevirici berbat çeviriyor ama az da olsa çok az bişiler anlatmaya çalışıyor.

Bildiğim kadarıyla bu kişi Filistin Savunucusu bir siyaset bilimci. Amerikalı.

axilik

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
bedava çeviri anca bu kadar olur :D para ver sana eşanlamlılarıyla çevirsinler :lol: (örneğin: BEN) :4:

metehan760

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Şu yolu izleyebilirsin.
-Videoyu Youtube'da aç.
--Videoyu oynat.
---Videonun sağ altında yukarı doğru okun üzerine gel ve Transcribe Audio tıkla.
Konuşmalar ingilizce altyazı olarak görüntülenecektir.
---- Türkçeye çevirmek için Translate Captions tıkla ve alttan türkçeyi seç.
Artık konuşmalar türkçe altyazılı. Çeviri kalitesi ne dersen Google translate ne ise o. Bazen çok basit kelime veya cümleleri bile hiç çevirmeye biliyor. Mesela I don't like yerine I do not like yazmaya mecbur bırakıyor.
Umarım işini görür.

Bilgi için teşekkürler. Hiç duymamıştım. Denedim gerçekten oldu.

crazyboys90001

Müdavim
Reaksiyon puanı
32
Arkadaşlar videoyu bir arkadaşım tavsiye etti..Galiba videoda amerikan yahudileri ve gerçek yahudileri anlatıyor...Yani şu an filistine işkence yapanlar amerikancı yahudilermiş..gerçek yahudiler iyi kimselermiş..öyle birşey işte..

yaw forumda ingilzice bilen çıkmadı :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yaahuu kardeşim ben videonun her yerine baktım ama senin dediğin şu yntemi bi yapamadım yaa bi yardımc olsan ben google crhom kullanyorum ve win7 programl bir pc'm var bu dediğin yöntem bendede işe yararmı bi yardım etseniz yaa

madmex

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
bazı videolarda var sanırım bu özellik , ben yukarı ok falan görmedim sadece CC diye bir yer çıkıyor ordan ayarlayabiliyorum yok ok var diyorsan biraz tarif edebilirmisin

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
Güzel konuşma yapmış. Acaba sonra ne oldu mesleği falan?

merakl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar eksik ya da anlam bozukluğu olan bir yapıda çevirmesinde sıkıntı yok ama Türkçe karakterlerde sıkıntı var yok mu bu karakter sorununun çözümü nette de bulamadım. Ya da başka bir yol

merakl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
foruma yeni yeni alıştıığımdan olsa gerek mesajımda düzeltme yapmaıdm. Sorunumu google hesabım ile youtube a girş yaparak hallettim aynı sorunla karşılaşan arkadaşlara duyrulur

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar ben çeviri kısmını göremedim birkaç taneden fazla videoda baktım ama yok yardımcı olur musunuz acaba ?

esraozden94

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Birden fazla videoda denedim ama dediğiniz şekilde olmuyor daha doğrusu hiç bir videoda Transcribe Audio yok. Yardımcı olur musunuz lütfen :bored:

S

SDN okur

SDN Okuru
Merhaba.Söylediğiniz şey mobil geçerli değil galiba.Mobil için ne yapmamızı önerirsiniz?

teknozyum34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
freelancer sitelerde çok ucuza yaptırabilirsiniz. sadeceon com - bionluk com vs..