Youtube Videom telif yedi

Bu konuyu okuyanlar

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Arkadaşlar dün sabah 10 dan akşam 9.30 'a kadar bilgi topladım , her yeri gezdim , bir sürü video filan izledim ve video çektim iPhone 8 ve X ile alakalı , e videoda tabi Apple'ın youtube sayfasından iPhone X ile ilgili olan videoları kullandım , bir sürü yabancı youtube kanalları da kullanıyor . Bugün videonun face ID li olan kısmından dolayı telif yedim .

Telif , ''Reshet-Media'' tarafından atıldı nedir ne değildir bilmiyorum varsa bilgilendirsin , ve telif şartıda sadece İsrailde yayınlanması videonun . Yani komedi bir durum , şimdi Apple'ın videosuyla bir alakası mı var ? Yoksa youtubedaki bir açıktan mı faydalanıyor bilmiyorum ama benim tam 1 gün harcadığım videoya böyle yapma hakkı yok . Çıldırmak üzereyim . İtiraz ettim 30 gün içerisinde değerlendirilcek diyor orasıda ayrı bir durum , arkadaşlarımıda boş yere ümitlendirdim video atcam diye zaten bazıları izledi beğendide sonra telif yedi . Moralim pert yani .

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Link versene dicem telif yedi deimi bilemiyorum emeğin gitmiş sende varmı aynısı youtube yükledikten sonra sildin mi yoksa

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Link versene dicem telif yedi deimi bilemiyorum emeğin gitmiş sende varmı aynısı youtube yükledikten sonra sildin mi yoksa
Aynısı var bende , ancak silip tekrar yükledim aynı telif yine oldu yani farketmiyor yine :D Telif kalıyor videoda . Sinirim bozuldu saol .

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Aynısı var bende , ancak silip tekrar yükledim aynı telif yine oldu yani farketmiyor yine :D Telif kalıyor videoda . Sinirim bozuldu saol .
Boşver yaptığın itiraz sonuçlansın olmadı kendin yollarsın videonu arkadaşlarına

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Boşver yaptığın itiraz sonuçlansın olmadı kendin yollarsın videonu arkadaşlarına
Nedenini bilmek istiyorum , hakkımın yenmesinin , araştıracağım . Arkadaşlar fikri olan herkes yorum yapsın .

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Neyse , her neden yediyse bilmiyorum belki benim cahilliğime filan gelmiştir sanmıyorum tabi, Face ID kısmında insan yüzleri vardır onlardan biri tarafından mı yedim diyorum ama ne bileyim Apple'ın reklamı bu .

Neyse , videoyu aldım güzelcene ses dosyasına çevirdim , benim videomda telif yiyen kısımı çıkarıp yerine telefonla ilgili resim koydum , sonra ses videosunu bu yeni videoya ekledim aynısı gibi oldu :D Pratik ya . Bakalım yine telif yiyecek mi ...

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Neyse , her neden yediyse bilmiyorum belki benim cahilliğime filan gelmiştir sanmıyorum tabi, Face ID kısmında insan yüzleri vardır onlardan biri tarafından mı yedim diyorum ama ne bileyim Apple'ın reklamı bu .

Neyse , videoyu aldım güzelcene ses dosyasına çevirdim , benim videomda telif yiyen kısımı çıkarıp yerine telefonla ilgili resim koydum , sonra ses videosunu bu yeni videoya ekledim aynısı gibi oldu :D Pratik ya . Bakalım yine telif yiyecek mi ...
Bilmem yer belki google bu belli olmaz.