Youtube videolarını Mp3 olarak indirin

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

arsenik

Rektör
__kadıköyRAP__ usta bende converting kısmında takılı kalıyor chrome'da firefox'da çalışıyor sağol.

Bu arada YouTube Downloader: MP3 / HD Video Download 13.0 bu eklentiyi de kaldırmışlar webstore'dan.

Ben crx dosyasını paketleme yaptım eğer çalışırsa bu eklentiyi kur f3jr ondan sonra videonun altında download butonuna sağ tıklayıp indirme bağlantısını kopyala o linki online-convert sitesine yapıştır ama bu çok uzun iş.

@__kadıköyRAP__ usta bende converting kısmında takılı kalıyor chrome'da firefox'da çalışıyor sağol.

Bu arada YouTube Downloader: MP3 / HD Video Download 13.0 bu eklentiyi de kaldırmışlar webstore'dan.

Ben crx dosyasını paketleme yaptım eğer çalışırsa bu eklentiyi kur @f3jr ondan sonra videonun altında download butonuna sağ tıklayıp indirme bağlantısını kopyala o linki online-convert sitesine yapıştır ama bu çok uzun iş.
Chrome'da converting kısmında kalıyor firefoxda çalışıyor mu?

Tüm videolarda mı?

Evet 3-4 tane denedim hepsinde öyle.
Evet direk js olarak yükleyince hiç açılmadı tampermonkey ile yükleyince dediğin gibi oluyor. Ama çalıştığı zamanları hatırlıyorum bi eski sürümünü deneyeceğim bi ara. Yedeklerimde olması lazım.

T800

Profesör
@dgncn

Denedim ama yinede olmadı error message hatası verip duruyor. :(
[h=3][/h][h=3][/h][h=3][/h]

jonesmaxwell

Üyecik
GreenMp3'i tercih ederim. Ücretsiz maliyetle youtube'yu mp3'e dönüştürmek için daha iyi kalite ve işlevsellik sağlar.

stat counter