Youtube videoları nasıl olmalı?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
142
Ben youtube videolarını okumaya dayalı yapıyorum. Arka planda sakin bir müzik çalıyor. Bir videom en fazla 2-2,5 dk sürüyor. Sesli anlatım denedim, sesim hiç iyi çıkmadı. Yeni, hiç abone ve izleyen yok.

Kalanım: Film Bilen

kmurat

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,710
Herşeyi izleyemeyiz ki, hayatımız yetmez. Oluruna burakacaksın.

Narrator

Asistan
Reaksiyon puanı
72
Filthy Frank, Deep Turkish Web gibi kanallar hoşuma gidiyor. Kara mizahın hastasıyımdır.

Reaksiyon puanı
4
Hitap ettiğin kitleyi belirle, video çekmekteki amacını iyi anla sonra da bu piyasada sen bir eksikliği dolduracak mısın bunu hesap et. Eğer evetse er ya da geç izleyicin olur illa ki. Ben bir dönem çok kitap okuyorum diye kitaplarla ilgili video çekerdim, youtube beni önere önere en son beş bine yakın abone olmuştu sonra bıraktım. Yapan yoktu, tutmamasının imkanı da yoktu.

Reaksiyon puanı
4
Hitap ettiğin kitleyi belirle, video çekmekteki amacını iyi anla sonra da bu piyasada sen bir eksikliği dolduracak mısın bunu hesap et. Eğer evetse er ya da geç izleyicin olur illa ki. Ben bir dönem çok kitap okuyorum diye kitaplarla ilgili video çekerdim, youtube beni önere önere en son beş bine yakın abone olmuştu sonra bıraktım. Yapan yoktu, tutmamasının imkanı da yoktu.
Eğer illa bir konu istersen, ben kısa, üzerine düşünülüp uğraşılmış, animasyonlu, esprili bilimsel videoların olduğu bir kanalı seyretmekten keyif alırdım.

Reaksiyon puanı
1
Videonun içeriğinden harici videonun banner'i videonun başlığı çok önemli 2 husustur bende ara sıra video atıyorum banner yapmasam 30 - 40 izleniyor ama banner yapınca 300 den 500 den aşağı izlenmiyor hatta bir videom 1600 felan izlendi tabi az bi rakam ama benim için önemli

''yani banner'' - ''video başlığı''

Reaksiyon puanı
142
Banner, benim bildiğim site logosudur. Bir örnek video adresi verir misin?

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
başkanı gıcık etme:

level 10...
böyle şeyler talep görüyor müzik koymayın telif sorunu olur anonim olmalı müzikler...

Zafer kurt

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Kaptan sen beni yanlış anlıyorsun ya ben telif değil 4000 saat 1000 abone kuralı var da Milton da o kural yok videoyu yüklüyorsun para kazanmaya başlıyor yani Çok kolay yani benim şu anda 1 dolarım vardır ama işte kimse izlemiyor sorunu YouTube'da 240 tane videom var Hiçbir izlenmiyor En fazla 5 kere telif hakkı yemiş indir

---- Mesajlar birleştirildi ----

https://youtu.be/UVGtiWEnBLw

Son düzenleme:

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Önce ilgi çek tanıdıklarına izlettir takip ettir

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ben desteğimi yaptım

Son düzenleme:

kmurat

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,710
Çevrendekiler ne izliyor, sen de onları izle ve ona göre video çek. Orijinali başka bir yerde varsa zaten kimse gelip senden taklidini izlemez.