Youtube ve Twitter İçin Hosts Dosyası Nasıl Değiştirilir - İp Adresleri

Genero

Profesör
arkadaşlar bunu yaptıktan sonra opendns ile sitelere giremez oldum sürekli sanki dns yokmuş gibi site erişime kapalıdır diyor. twitter ve youtube hariç bu sorun var bunu nasıl çözücez

Dnsi kullanma hocam hosttan yap ben de de aynı sorun oldu şimdi hem pc de hem tabletim de host yöntemiyle rahat rahat giriyorum

twitter sorunsuz çalışıyor teşekkürler.. Fakat bir sorun yaşıyorum resimli tweet atarken resmi seçtikten sonra filtre kısmında resim gelmiyor engellemeyle alakası var mı acaba? yapılacak birşey var mı..

Bazi kisilerin yardim almasi ve tesekkur etmesi cok manidar.
İsteyenler yandex dns de deneyebilir suan calisiyor.

twitter sorunsuz çalışıyor teşekkürler.. Fakat bir sorun yaşıyorum resimli tweet atarken resmi seçtikten sonra filtre kısmında resim gelmiyor engellemeyle alakası var mı acaba? yapılacak birşey var mı..
pic.twitter ve upload.twitterları ekldinmi acaba okuyamadım da eklediğin ekran fotosundan

Şimdi denedim bi sorun gözükmüyor bende, hosts ile ilgili değildir.

Bu arada REDFOKS resimli tweet için

199.59.148.148 upload.twitter.com

arkadaşlar bunu yaptıktan sonra opendns ile sitelere giremez oldum sürekli sanki dns yokmuş gibi site erişime kapalıdır diyor. twitter ve youtube hariç bu sorun var bunu nasıl çözücez
Hosts dosyasına ekleme yaparken 127.0.0.1 localhost bunu silmiş olabilir misin??. Kontrol et.

Birde öneri hosts dosyasında düzenleme yapmadan önce bu dosyanın yedeğini başka bi yere alın.. Bunu konunun başında belirtirsen iyi olur REDFOKS

REDFOKS

Kürşad'ın Kırkıncı Çerisi Ϝ ϓ ſ Ϟ
Hosts dosyasına ekleme yaparken 127.0.0.1 localhost bunu silmiş olabilir misin??. Kontrol et.

Birde öneri hosts dosyasında düzenleme yapmadan önce bu dosyanın yedeğini başka bi yere alın.. Bunu konunun başında belirtirsen iyi olur @REDFOKS
Çok basit bir işlem olduğu için yazmamıştım öyle bir uyarı ama yinede ekledim

finrod

Üyecik
Dostum buradan nasıl yapılacağını ve güncel hosts dosyasını bulabilirsini ben 1 haftadır bu hosts dosyasını kyullanıyorum sorum yaşamadım

stat counter