YouTube tan IDM len İndirdigim videodan ses çıkmıyor. yardım Edin

Bu konuyu okuyanlar

fatihcamli

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Idm len YouTube den video indiriyorum indirdigim videodan ses gelmiyor ama başka eski tarihte yüklenen video ların sesi çıkıyor ka litle mega codec pack yüklü daha neyapa bilirimki media inFO diye program indirdim bu indirdigim YouTube videolarında ses bilgisi yok ama eskilerinde var acaba bu bir koruma önlemimi IDM son versiyon yüklü sadece bendenmi kaynaklı yok sa herkezdedemi sorun aynı ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı sorun bendede var, yenı olmaya basladı bılen varsa cevaplarsa sevınırım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı sorun bendede var, yenı olmaya basladı bılen varsa cevaplarsa sevınırım

Bende de olmuştu youtube da vide izlerken idm indir dediğim de sadece iki secenek çıkıyordu (MP4, ve MPA) videoyu indirince de ses çıkmıyordu, bunun çözümü idm yi kendi içinden güncellemek gerekiyor ben öyle yaptım ve soun çözüldü. (eğer idm yi crack li kullanıyorsan güncelledikten sonra crack yapmak da gerekiyor doğal olarak .

S

SDN Okuru

SDN Okuru
eklentilerden shockware flash object i devre dışı bırakın videonun açılması için flash gerekli der aldırmayın videoyu açar indirmenizi istediğiniz seçenekle yaparsınız.

Can Bozoğlu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
eklentilerden shockware flash object i devre dışı bırakın videonun açılması için flash gerekli der aldırmayın videoyu açar indirmenizi istediğiniz seçenekle yaparsınız.