YouTube Red Türkiye'de Kullanılır Mı?

Bu konuyu okuyanlar

Burak Özgen

Müdavim
Reaksiyon puanı
271
YOUTUBE RED
youtube red.jpg
YouTube Red ücreti ne kadar?
YouTube Red kullanıcıları için aylık 10 dolar ücret talep ediliyor. Bu ücret Apple Music ve Spotify gibi hizmetler ile benzer olduğu için bizce gayet makul. Zira YouTube Red, Apple Music ve Spotify gibi uygulamaların aksine sadece müzik içermiyor. Ek olarak onlarca cihazda kullanılabilmekte.

Sizce YouTube Red 10 Dolara ülkemizde çok kullanılır mı? Yorumlarınızı bekliyorum.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
ülkemizde zaten gelirse 45tl falan olur, kimsenin o parayı vereceğini sanmam.

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,709
Biz beleşi severiz.

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
apk çıkar onu indiririz millet olarak problem yok. Zengin kesim ve meraklılar dışında veren olmaz diye düşünüyorum

Rudolf

Asistan
Reaksiyon puanı
47
YouTube Red ücreti ne kadar?
YouTube Red kullanıcıları için aylık 10 dolar ücret talep ediliyor. Bu ücret Apple Music ve Spotify gibi hizmetler ile benzer olduğu için bizce gayet makul. Zira YouTube Red, Apple Music ve Spotify gibi uygulamaların aksine sadece müzik içermiyor. Ek olarak onlarca cihazda kullanılabilmekte.

Sizce YouTube Red 10 Dolara ülkemizde çok kullanılır mı? Yorumlarınızı bekliyorum.
Youtube Red ne oluyor müzik dinleme platformu mu ?

Rudolf

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Videoları reklamsız ve çevrımdışı oynatilme, Google Play Müzik deneyimi videoları arka planda oynatabilme imkanı sunuyor.
Baya güzelmiş aslında ama ülkemizde doların artmasıyla birlikte 50 tl gibi bir rakama satışa koyulur.

seyhmus21

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
YouTube eğer ülkemizde Apple music spotfiy fiyatlandırması yaparsa yani 9 dolar 14₺ olursa niye olmasın fakat 9 dolara 4.5 ile çarpıp 40.5₺ gibi bir rakam çıkarırsa kimse türkiye de abone olmaz o paraya Apple music ile 14₺ ye hem klipleri izleyebilirsiniz hemde müzik dinleyebilirsiniz bir de o paraya Spotify Fizy üyeliği bile yapılabilir

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
YouTube eğer ülkemizde Apple music spotfiy fiyatlandırması yaparsa yani 9 dolar 14₺ olursa niye olmasın fakat 9 dolara 4.5 ile çarpıp 40.5₺ gibi bir rakam çıkarırsa kimse türkiye de abone olmaz o paraya Apple music ile 14₺ ye hem klipleri izleyebilirsiniz hemde müzik dinleyebilirsiniz bir de o paraya Spotify Fizy üyeliği bile yapılabilir
dostum bırak spotify üyeliğini, eve kablosuz internet bile alırsın 40tl'ye.