Youtube Nasıl Para Kazanıyor ?

Bu konuyu okuyanlar

nmnkra

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Selamun aleyküm, bu video da youtube un nasıl para kazandığını bulduğum bilgilerce ve dilim döndüğünce anlattım. İyi seyirler :)
(şu 66 aboneyi 70 yapalım :) )

Frosa

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,414
Bir abone de benden olsun ;) Emeğine sağlık...

İyi forumlar...

Cepmarket

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
canım kardeşim emeklerine sağlık ,youtube gibi diğer tüm sosyal medya platformları tabiki reklam alarak kazanıyor ,youtube google instaya vs... para vererek reklam veriyorsun ,zaten şu anda youtube dediğimiz olay ,googla dan sonra en sık kullanılan arama motoru,başarılı videolarının ve aone sayının yükselmesi dileklerimle... Başarılar

nmnkra

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Bir abone de benden olsun ;) Emeğine sağlık...

İyi forumlar...
desteğin için teşekkürler :)

---- Mesajlar birleştirildi ----

canım kardeşim emeklerine sağlık ,youtube gibi diğer tüm sosyal medya platformları tabiki reklam alarak kazanıyor ,youtube google instaya vs... para vererek reklam veriyorsun ,zaten şu anda youtube dediğimiz olay ,googla dan sonra en sık kullanılan arama motoru,başarılı videolarının ve aone sayının yükselmesi dileklerimle... Başarılar
Bu video da verdiğim bilgi çok basit gelmiş olabilir, haklısın ama bunun hakkında neredeyse hiç bir kaynak bulamadım. Ben de kendimce yorumladım. Bu videonun asıl konusu youtube un masrafları gibi oldu :)

Son düzenleme:

Son mesajlar