Youtube Kanalı

Bu konuyu okuyanlar

SmH51

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
Arkadaşlar Youtube kanalı açtım desteklerinizi bekliyorum. :clap:

https://www.youtube.com/watch?v=llfoEHFypZk
Hocam kanalınızda başarılar dilerim. Ancak videonuz hakkında nacizade bir eleştirim olarak. Son yüklemiş olduğunuz akvaryum videosunda Sarı Prensesleriniz gayet güzel ve renkleri bayağı bir canlı. Ancak o kadar balık için akvaryumunuz malesef çok küçük. Ayrıca sarı prensesler kumla oynamayı seveler. Onun için zemine kum döşerseniz balıklarınız açısından daha sağlıklı olur. İyi Hobiler.

Bak Bilgilere!

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam kanalınızda başarılar dilerim. Ancak videonuz hakkında nacizade bir eleştirim olarak. Son yüklemiş olduğunuz akvaryum videosunda Sarı Prensesleriniz gayet güzel ve renkleri bayağı bir canlı. Ancak o kadar balık için akvaryumunuz malesef çok küçük. Ayrıca sarı prensesler kumla oynamayı seveler. Onun için zemine kum döşerseniz balıklarınız açısından daha sağlıklı olur. İyi Hobiler.

Yorumunuz için teşekkür ederim. Eleştirilerinize katılıyorum. Haklısınız bende farkındayım akvaryum hacmine göre balık sayısı çok fazla, bundan dolayı akvaryumdaki kum miktarını azalttım. Geçici süreliğine de olsa kum miktarını azaltarak suyun dengesini daha kolay korumaya çalışıyorum. Kesinlikle balık sayısını azaltmam gerekiyor. Ancak bu büyüklükteki balıkları hemde iyi beslenmiş ve renkleri canlı olmasına rağmen satamıyorum. 3-5 aylık sarı prenses yavrularını çok kolay sata biliyorken bu büyüklükteki balıkları maalesef satamıyorum. Pet Shop'a da vermek istemiyorum açıkçası.

Size de iyi hobiler :)