Youtube ile para kazanmak

Kendinize ait bir youtube Kaznalınız var mı

• Kullanılan toplam oy
    12
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

casama

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Herkese merhablar. Kendi bulmuş olduğum bir yöntem ile yotube ile kolayca para kazanabilirsiniz. sisteme türkiye den 1000 kişi alınacakır katılmak isteyenler ozelime yazsınlar.

bir youtube kanalınız yok ise şimdiden açmanızı tavsiye ederim

eronis

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Youtube'dan "kolayca" ve "yüksek meblağa" kazanmak hayal :D Eğer yüksek meblağa kazanma hayalin varsa hayat biçimin yapmalısın ki kolay değil, kolayca kazanmak istiyorsan belki 5-10TL kazanırsın. Aşırı sıra dışı video'lardan 10-20TL arası kazanırsın.

Son düzenleme:

K /\ /\ N

Profesör
Reaksiyon puanı
83
Bugün tam bu konuyu açmıştım ha :cool:

forumçelebi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
youtube dan para kazanmak türkiye'de pek mümkün değil, adamlar amerikada ayrı avrupada ayrı türkiye'de ayrı para veriyorlar, seni beni sadece araç olarak görüyorlar, amerikada 1000 dolar kazandığın video izlenme sayısına türkiyede 10 lira kazanamıyorsun, haksızlık ötesi bir oran var nerdeyse, kızıyormuyum ? hayır ! şahsen ben de olsam aynısını amerikalılara yapardım, kahrolsun kapitalist sömürgeciler ! :)
bu yüzden bu işten para kazanmak isteyenlere tavsiyem başka bir şeyler bulun arkadaş, ha vazgeçin demiyorum,merakınız ve sevginiz varsa hobisel olarak yapın, piyango misali tutar mı tutarsa ,o zaman bakarsınız işinize !
ama zamanınızı çarçur etmeyin ! yazıktır !

astegon

Profesör
Reaksiyon puanı
1,361
youtube dan para kazanmak türkiye'de pek mümkün değil, adamlar amerikada ayrı avrupada ayrı türkiye'de ayrı para veriyorlar, seni beni sadece araç olarak görüyorlar, amerikada 1000 dolar kazandığın video izlenme sayısına türkiyede 10 lira kazanamıyorsun, haksızlık ötesi bir oran var nerdeyse, kızıyormuyum ? hayır ! şahsen ben de olsam aynısını amerikalılara yapardım, kahrolsun kapitalist sömürgeciler ! :)
bu yüzden bu işten para kazanmak isteyenlere tavsiyem başka bir şeyler bulun arkadaş, ha vazgeçin demiyorum,merakınız ve sevginiz varsa hobisel olarak yapın, piyango misali tutar mı tutarsa ,o zaman bakarsınız işinize !
ama zamanınızı çarçur etmeyin ! yazıktır !

Sonuna kadar katılıyorum