Youtube İçin İntro Yapma

Bu konuyu okuyanlar

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Merhabalar.Youtube kanalıma nasıl intro yapabilirm?Aslında internette daha önceden bu konuyu araştırdım.Şimdi Blender adlı programla nasıl şık intro hazırlayabiliriz?Başka yollar da varsa lütfen yorum olarak belirtin.İyi günler.
@Ben Kenobi @xxmolinaxx
@xxmolinaxx Sağ olun.Bana youtube kanalım için logo yapmıştınız.Zamanınız varsa ve yapabilirseniz bana youtube kanalım için intro yapar mısınız? Youtube kanalımın adı Brave Wolf Zula.

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
Blender gibi bir programı bugün öğrenmeye başlasan günde 8 saat çalışsan temel konular 3 aya ancak biter, muadilleri de öyle.
Bunlar uzmanlık gerektiren profesyonel programlar, bunları öğrenenler zaten bu alanda iş bulurlar.

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Blender gibi bir programı bugün öğrenmeye başlasan günde 8 saat çalışsan temel konular 3 aya ancak biter, muadilleri de öyle.
Bunlar uzmanlık gerektiren profesyonel programlar, bunları öğrenenler zaten bu alanda iş bulurlar.
Ya ben öyle çok profesyonel intro istemiyorum.Aslında istedğim intronun güzel,öyle fazla profesyonellik gerektirmeyen ve şık bir intro olması.

xxmolinaxx

Doçent
Reaksiyon puanı
105
Merhabalar.Youtube kanalıma nasıl intro yapabilirm?Aslında internette daha önceden bu konuyu araştırdım.Şimdi Blender adlı programla nasıl şık intro hazırlayabiliriz?Başka yollar da varsa lütfen yorum olarak belirtin.İyi günler.
@Ben Kenobi @xxmolinaxx
@xxmolinaxx Sağ olun.Bana youtube kanalım için logo yapmıştınız.Zamanınız varsa ve yapabilirseniz bana youtube kanalım için intro yapar mısınız? Youtube kanalımın adı Brave Wolf Zula.

Söz vermiyorum ama yapmaya çalışırım.Örnek introlar varmı beğendiğin eklermisin yapmayı denerim yapabilirsem tabi:)

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163

xxmolinaxx

Doçent
Reaksiyon puanı
105
İntro işini halletmiş olmana sevindim güle güle kullan kanalına ekledin mi baktım göremedim

utkuversus

Hondaşk
Emektar
Reaksiyon puanı
13,179
Blenderla yapacaksında? Bilgisayarının işlemcisine inanıyorsun sanırım :)

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163

isyankar42

Müdavim
Reaksiyon puanı
806
O kadar uzun sürmez hocam ben fotoshopu 4 günde hallettim günde 4 saat çalışmayla

Pr dersleri ise10 günde biter gibime geliyor

Adobe Premiere Pro CS6 Türkçe Dersleri [41 Ders] - Video düzenleme ve codec'ler Forumu

Aedon

Müdavim
Reaksiyon puanı
330
4-5 saniyeden uzun introlar bence can sıkıcı oluyor ama güzel olmuş :)