Youtube Eğitim Seti Tamamen Ücretsiz! 7 Yıllık Tecrübemizle! Bir pasif gelir kaynağı oluşturun!

Bu konuyu okuyanlar

MCSSOCİAL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
41
Youtube Sıfır Eğitim Setimiz Hanimiş Teknoloji tarafından hazırlanmış olup youtube kanal geliştirmek için en kapsamlı ve faydalı türkçe eğitim setidir. 7 Yıldır yönetmiş olduğumuz çeşitli youtube kanallarından ediğindiğimiz tecrübenin üzerine yerli veya yabancı okuyup izlediğimiz dinlediğimiz çeşitli youtube kanal geliştirme kaynaklarından edinilen tüm bilgiler de bu eğitim setinde sizlere sunulacaktır. Baştan sona nasıl bir kanal açmamız gerektiğini belirledikten sonra kanal ayarlarını yapıp videolarımızı yükleyip kanalımızı geliştirip youtubedan para kazanmak için gerekli tüm bilgilerin yer aldığı bu eğitim setimiz ücretsiz bir şekilde sizlere sunulmuştur.

NOT: TOPLAM 12 VİDEODUR. VİDEONUN AÇIKLAMA KISMINDAKİ LİNK İLE DİĞER VİDEOLARA ULAŞABİLİRSİNİZ.

MCSSOCİAL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
41
eğitim setimize bir video daha ekledik.

MCSSOCİAL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
41
3 Gün Önce 4000 Saati tamamladık ve 3 günün sonunda onay alabildik. Hayırlı Olsun
smile.gif

kabul.png

robinhogol

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
71
Fabrika
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bnde YouTube burum kazanç yüksek dgl

robinhogol

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
71
la cıddıyım bende you kanalım var para yok para kazanma acık

robinhogol

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
71
para yok

en az 15 tl

bende verecem reklam

MCSSOCİAL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
41
Yeni Video: Youtube Algoritmalar - Önerilenlerde, Aramalarda, Ana Sayfada Çıkma - Youtube İzlenme Arttırma Seo

deniselocker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Türkiye, eğitime erişimi artırırken öğrenci başarısını artırmayı başaran az sayıda ülkeden biridir. Son on yılda, Türkiye'nin eğitim sistemine yapılan önemli yatırımlar ve reformlar katılımda önemli bir genişleme sağlamıştır. Ülke şu anda temel zorluğunun, öğrencilerin öğrenme sonuçlarını iyileştirmek ve bölgeler arasındaki ve farklı okul türlerinde performanstaki büyük farklılıkları azaltmak için okullaşma kalitesini yükseltmek olduğunun farkındadır.