Youtube de Video İzlerken Kasıyor Yardım

Bu konuyu okuyanlar

kaladora79

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

ARkadaşlar video izlerken donuyor ama ses devam ediyor geçen pazartesi format attım win 7 ultimate kurdum ekran kartımı ses kartını javayı bütün gerekli programları yükledim ama Youtube de video izlerken donuyor ve ses devan ediyor diğer sekmeye geçip geri geldiğimde devam ediyor arkadaşlar lütfen yardım edin

Hafiye

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Flash player güncel mi? K-lite kodek paketi kurulu mu? Hangi tarayıcıyı kullandığını bilmiyorum ama farklı bir tarayıcıda denedin mi? Bunlar tamam ise video izlerken üzerine sağ-tık> Ayarlar> "Donanım hızlandırma özelliğini etkinleştir" yanındaki seçimi kaldırıp bir dene.

wukuat_3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

ARkadaşlar video izlerken donuyor ama ses devam ediyor geçen pazartesi format attım win 7 ultimate kurdum ekran kartımı ses kartını javayı bütün gerekli programları yükledim ama Youtube de video izlerken donuyor ve ses devan ediyor diğer sekmeye geçip geri geldiğimde devam ediyor arkadaşlar lütfen yardım edin

aynı şeyi bende yaşadım format attım olmadı k lite mega codec yükledim oldu

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
bas formatı gitsin kökten çözüm

kaladora79

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yüklüyorum

- - - Mesaj Güncellendi - - -

yükledim ama geçmedi ayarlamam gereken bir şey var mı ?

ChuckyS

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bendede oluyo flash playeri guncelle sorun kalkar.

kadir_aslan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
internet hızından olabilir mi o ya bende öyle oluyordu:S

Uranos

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Peki dolmuş olan video yu biraz ileri alınca tıkladıgım yerden baştan doldurmaya başlaması neyden kaynaklanır?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende sadece youtube de kasıyor izlesene vb. yerlerde kasmıyor sebebi nedir acaba ?

maotheniger

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kullandığınız tarayıcıya göre değişecektir. Mozilla kullanıyor iseniz en güncel flash player yüklemesi yapmanız fayda edebilir. Bunun haricinde Kullandığınız ekran kartı hd görüntü desteği vermiyor ise yüksek piksel (720 -1080) işlemlerde grafiklerde donma yaşamanız normaldir. Piksel düşürerek daha akıcı videolar izleyebilirsiniz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar aşağıdaki dişli yanındaki terciği large yapın takılan video hemen doluyor takılma geçiyor;bilginize..

PelinYavas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu sorun internet bağlantından kaynaklanabilir. İnternet bağlantı hızın iyiyse. Kaynaklarını kullanan trojan, virus tarzında zararlı yazılımalar bulunabilir pc de. İyi bir antivurus programı ile tarama yapabilirsin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar güç tasarrufunu yüksek performansa ayarlayın denetim masasından driverınızıda güncelleyin ekran kartı

Son mesajlar