Yönetici izni sağlamalısınız sorunu

Bu konuyu okuyanlar

güçlü23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Öncelikler merhaba arkadaşlar ben bilgisayarımı sıfırladım sıfırladıktan sonra ise 2 3 hafta çok rahat kullandım fakat şimdi ise ne oldu bilmiyorum bilgisayar benden izin istiyor attığım resimdeki dosyayı silemiyorum kardeşim yüklemiş ve silinmiyor.illaki birinizin başına gelmiştir çözmüşsünüzdür.
aşağıda attıgım resimlerdeki gibi oluyor ve devam deyince yeniden denemem gerektiğini söylüyor . yeniden dene butonuna basınca tekrar aynı şeyler anlayacagınız o şey yapıştı kaldı silemiyorum hiç bir şekilde bir yardımınızı alırım.
Ekran Alıntısı.PNG
adasda.PNG

CyberRex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Windows 7 Var heralde ? Denetim masasını aç işlem merkezine tıkla Kullanıcı hesabı denetimi ayarları değiştir olana tıkla ve soldaki çubuğu en aşağıya getir ve tamam de Bilgisayarı kapat aç.Bundan sonra hiç bir zaman uyarı almayacaksın Kolay Gelsin.

güçlü23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Windows 7 Var heralde ? Denetim masasını aç işlem merkezine tıkla Kullanıcı hesabı denetimi ayarları değiştir olana tıkla ve soldaki çubuğu en aşağıya getir ve tamam de Bilgisayarı kapat aç.Bundan sonra hiç bir zaman uyarı almayacaksın Kolay Gelsin.
deneyelim bu arada pc win 8 :)

güçlü23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
kardeşim denedim malesef işe yaramadı :(
--- Gönderi Güncellendi ---
bilgili biri varsa yardım etsin

ProofTechTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
İndir Sahiplik reg
İndir bunu dosyayı çalıştır. Ardından açılmayan dosyaya sağ tıkla. Sahipliği al diye bir seçeneğin olması gerekiyor. Tıkla. Programı çalıştır. Sorun çözülür büyük ihtimalle.

güçlü23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
eyw virüs programını sildim oldu sorun yok suan :)