Yolu yedekleme Samsung Galaxy telefon kişilerinize

Bu konuyu okuyanlar

Dbnmmki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ihracat ve bilgisayara Samsung galaxy s5 kişileri senkronize etmek istiyorum. Verilerin endişe kaybetti çünkü / silinmiş büyük kayıplar yaşayacaktır. Yoksa kırık veya Samsung android telefon çalınan korkuyorlar? Eğer .Especially yedekleme samsung galaxy telefon verileri sizin samsung telefon rehber istiyorum Yani.
Rağmen yedeklemek Samsung Kies kullanımı ve Samsung galaxy telefon verilerini yönetebilirsiniz. Ve ayrıca, e-posta programı ile bilgisayara Samsung Telefon kayıtlarını aktarabilirsiniz. Nasıl yedekleme android telefonu veri we should size yedekleme verileri .ama yedekleme Samsung Telefon kayıtlarını yardımcı olabilecek yöntemlerin çoğu kolay, bazen bu yöntemler .Sonra çalışmak değil değil mi? Yani çözmek için tek etkin yöntemler gerekiyor.
Şimdi, ben kibarca sizin için Coolmuster Samsung Assistant uygulamasını tanıtmak. Bu bilgisayara size yedekleme Samsung galaxy / notu verilerini yardım etmek oldukça kolaydır.
Sonra, sana yazılımı tanıtmak için yedekleme Samsung kişileri örnek alır.
Nasıl yedekleme Samsung galaxy / notu bilgisayara kişileri?
Simple Way to Transfer Contacts from Samsung Phone to Computer/PC
Adım 1. başlatın Coolmuster Samsung Yardımcısı uygulama ve bilgisayara bağlayın Samsung Galaxy / note.
Başarılı pc android telefonunuzu bağlamanız gerekir .Sonra Önce indirmek ve bilgisayarınıza Coolmuster Samsung Yardımcısı yüklemeniz gerekir
Tüm veriler 2. Tarama Samsung galaxy telefonunu adım.
Eğer pc Samsung telefon usb sürücüsü yüklediğinizde. Tüm Samsung galaxy telefonunuza bilgisayardaki tüm verileri görebilirsiniz.
Pc Adım 3. Transferi Samsung galaxy telefonu veri
Eğer yedekleme için gereken verileri seçebilirsiniz.
Simple Way to Transfer Text Messages from Samsung Phone to Computer/PC