Yok Böyle Bir Polis Takibi

Bu konuyu okuyanlar

byfelidae

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Çok güzel. Bu takip sahnelerinden elinde başka varsa paylaşır mısın?

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
adam bu işi biliyormuş benim anlamadıgım polis arabalarının motorlarının ne oldugu baksanıza isteseler arabayı rahatca gecebiliyorlar

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
RuNaL dedi ki:
adam bu işi biliyormuş benim anlamadıgım polis arabalarının motorlarının ne oldugu baksanıza isteseler arabayı rahatca gecebiliyorlar

Ford Crown Victoria ;)

Jerusalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Biz ne zaman herhangi bi' TV kanalından Canlı Yayın bi' kovalama izleyecez, böyle görüyorum çok özeniyorum vallahi :)

ahmetweli

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Jerusalem dedi ki:
Biz ne zaman herhangi bi' TV kanalından Canlı Yayın bi' kovalama izleyecez, böyle görüyorum çok özeniyorum vallahi :)
Bizim polis arabalarıyla biraz zor ama yeni yeni meganeler görmeye başladım belki bizde de olur başarılı kovalamaca sahneleri

Gökhan Alkan

Asistan
Reaksiyon puanı
53
RuNaL dedi ki:
adamlardaki polis araçları bizimkiler gibi fabrika çıkış şekliyle kalmıo. Süspansion olsun motor gücü olarak olsun komple modifiye edilipde polis aracı olarak kullanılıyo.

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
Buyrun arkadaşlar.Polis arabası modifiye diye birşey yok.Departmanlar fabrikaya polis arabası olarak sipariş veriyor.Onların otomobili standart zaten.Onlarda üretiyor.Buyrun web sitesi : Site

Şuraya dikkat!:Engine – 250-hp 4.6L flexible fuel (E85) SEFI V8 with overhead cam

cathlack

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
TuningMert dedi ki:
Buyrun arkadaşlar.Polis arabası modifiye diye birşey yok.Departmanlar fabrikaya polis arabası olarak sipariş veriyor.Onların otomobili standart zaten.Onlarda üretiyor.Buyrun web sitesi : Site

Şuraya dikkat!:Engine – 250-hp 4.6L flexible fuel (E85) SEFI V8 with overhead cam
Mert..neden böyle siteleri forumda paylaşmıyorsun ..arbalarla ilgili olanları :D

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
cathlack dedi ki:
TuningMert dedi ki:

Mert..neden böyle siteleri forumda paylaşmıyorsun ..arbalarla ilgili olanları :D

Boşver pek araba ile ilgilenen yok :( bi Aurum vardı oda girmiyor oartık :(

cathlack

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Kim demiş ilgilenen yok diye ?? Sen linkleri bi ver.. :D