Yılmaz Vural 19 Cevapsız arama :)

Bu konuyu okuyanlar

ozersworld

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Terim gönderildi twittter yıkıldı

İmparator'un sarı-kırmızılı takımdan gönderilmesiyle bir devir sona erdi. twitter'da büyük tartışma başladı.

kral_65.jpg

24.09.2013 - 20:36

fatih_terim_65.jpg

Galatasaray yönetimi, Fatih Terim'in sözleşme uzatma teklifini kabul etmemesiyle birlikte bunun Galatasaray değerlerine zarar verdiğini ifade ederek başarılı teknik direktörü gönderdi.

Bu kararın açıklanmasından kısa bir süre sonra ise twitter'da adeta yer yerinden oynadı.

ponçik ‏@gkrckr şu saatlerde ünal aysal'ın cep telefonu

BU8jrRyCEAAaXMU.jpg

Alberk ‏@alberk_ 7m Ünal Aysal unutulur gider, ama bir Fatih Terim asla.. #Ayr ılsandaYanındayızFatihTerim
Murat S ‏@MuRaDS6 2m Arena daki ilk maca giden "eleman" olsun. Ayari sen veremezsin basgan taraftar sana verir
Gunes Duru ‏@gunesduru 2m Hazır Terim gitti Aziz Yıldırım da gitsin, Her yer Yılmaz Her yer Vural :)
mustfa ertgrl ‏@ertugral 1m Ünal Aysal ile başarılı olacağımıza FATİF TERİM ile Başarısız Olalım !!" [MENTION=660]mali[/MENTION]basturkk Fatih terim istifa etmedi kovuldu büyük imparator kovuldu. [MENTION=3732]constantine[/MENTION]43: Fatih Terim'e eleman denmesi bir fenerbahceli olarak bana bile koymustu [MENTION=3623]DOLUNAY[/MENTION]gecesiii Şaka gibi ! 2 sezonda 4 kupa kazandırmış cl'de çeyrek final oynatmış, Galatasaray'ı dipten zirveye çıkarmış Fatih Terim artık yok.

KAYNAK

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
nıye kabul etmemişlerki anlamadım yönetim istiyordu

seyhmus21

Profesör
Reaksiyon puanı
255
Yılmaz Hoca gelsin ş.liginde final oynarız

drjacob