Yılmaz Özdil ve Müjdat Gezen'den 2. Abdülhamid'in Torununa Bel Altı Sözler!

Bu konuyu okuyanlar

Hakan Göçmez

Asistan
Reaksiyon puanı
24
1VzaJN.jpg

Son dönemlerin gündeminde yer alan haberlerden biri de Galatasaray Adası. Sultan 2. Abdülhamid'in torunu Nilhan Osmanoğlu tarafından gündeme getirilen bu ada, pek çok tartışma yaratırken, Galatasaray’ı dahi gündeme çekmişti.

Pek çok farklı programda bu konuyla ilgili tartışmalar yapılırken, Halk TV’de yayınlanan bir programda, eleştirilerin bel altına inmesi tepki çekti. Programa telefona bağlanan Müjdat Gezen ile Yılmaz Özdil arasında yaşanan diyaloglar, arkadaş arasında yapılacak diyaloglar olarak görülürken, tüm bu anların TV’den açık bir şekilde ekranlara getirilmesi de kısa süre içerisinde tepkilerin artmasına neden oldu.

Sultanı Ziyaret Edeceğiz!

Sohbeti Yılmaz Özdil başlatırken, Türkiye’de sultan olduğunu söyleyen Özdil, Uğur Dündar ile sultana ziyarete gideceklerini söyledi.

Daha sonrasındaki muhabbet ise şöyle gelişti;

Müjdat Gezen: Bekliyorum. Ayrıca Yılmaz ben kadını beğendim yahu.

Yılmaz Özdil: Ada'yı veresin mi geldi abi?

Müjdat Gezen: Ada'yı değil ama neyse sonra konuşuruz.

Tüm bu sözlerin nerelere kadar gidebileceği herkes tarafından bilinirken, bu sözlerin ardından özellikle sosyal medyada Müjdat Gezen’e yönelik eleştiriler yapıldı.

Yaşanan bu olay sonrasında ise Sabah Gazetesi gibi pek çok basın organında haber “Diplomalı cahiller” , “Sizin aileniz yok mu” şeklinde yer aldı.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Müjdat denen herif beş para etmezin teki. Geberdiği zaman üzülmeyeceğim "sanatçı"lardan biri olacak kendisi.

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Az bile o sığ kadına.
Çok güzel olmuş. Yılmaz reis yaparda güzel olmaz mı:)

piluvv

Öğrenci
Reaksiyon puanı
68
Sanata katkısı darbükatör baryamdan ibaret olan ağzı bozuk bir herif, yanın da şıracısı. Seviye malum zaten