Yılın en iyi akıllı telefonu (Anket)

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Sizce en iyisi?

• Kullanılan toplam oy
    604

Kingchn123

Profesör
her şekilde note 8
fakat mi mix 2, lg v30, mate 10 pro'nun hakkını yememek lazın
xz premium ekran kasa oranı daha yüksek olsa daha çok beğenilirdi

TeknoBoss32

Profesör
işin içine bütçeyi de katarsak xz premium en mantıklı seçim oluyor.4k ekranı ve 960 fps ağır çekim.Kullandığı sabitleme teknolojisi her koşulda kullanılmasa bile en iyisi.Tek eksiği tasarımı ve çift kamera.Bütçeyi katmazsak bence mate 10 pro

zafer333

Üyecik
Note 8 kullandım fakat beğenmedim iPhone 7 plustan geçmiştim note 8 fakat ısınamadım android e alışamadım ve sattım x aldım tamam Türkiye için yüksek fiyat fakat şarj ve stabilite daha iyi şimdi bana note 8 kullananlar laf edecek piyasanın en iyi telefonu uygulama çökmesi olur mu ben bunu yaşadım note 8 de şarj daha iyi gidiyor diyeceksiniz note 8 ekte koyduğum ekran görüntüsü iPhone kullanım görüntüsü 3 saattir ekran açık yüzde 65 şarjım var bana göre x
2FC9CE18-9C6F-41D7-9422-767F66761329.png
2FC9CE18-9C6F-41D7-9422-767F66761329.png

Haruntrpn

Üyecik
Abi kim ne derse desin iPhone klasik tasarimi on numara bı kere telefonda en az bı tane tuş olacak iPhone klasik home tuşu çok sade ve şık ne öyle tabut gibi telefonlar tam ekran olacak diye bence artık suyu cikti

Harnapazade

Doçent
İnce çerçeveli veya çerçevesiz telefonları kullanışlı bulmadığım için XZ Premium diyorum. HTC U11'de güzel ama kulaklık girişinin olmaması, telefonun ön ve arka renginin birbiriyle eşleşmemesi hoşuma gitmedi. Sony'i Sony yapan o öndeki Sony logosu ve çerçevedir. İnsanlar bu 2 sine para veriyor yoksa niye Sony tercih edeyim? Mobil dünya kongresinde yeni tasarım gelecek eğer Sony'i Sony yapan o logo, stereo hoparlör azda olsa çerçeve, güç tuşuna entegre parmak izi ve kulaklık girişi olmazsa iyi olmaz.

Eğer ince çerçeveli olanlardan hangisi yılın telefonu derseniz ben tasarımından dolayı V30 diyorum. Arkası robotu andırıyor ve çok tatlı duruyor bilmiyorum gözüme çok hoş geldi Note 8 ve Mate 10 Pro'ya göre.

WellTime54

Profesör
Sene olmuş 2018 mate 10 pro en iyisi diyosunuz bi eksiklerine bakın bu kadar iddialı konuşmayın yahu :) Bütün eksikleride geçtim tamamda o ekran içi iç çerçeve nedir kardeşim tasarım özürlü müsünüz bu kadar ya note8 e iphone x e rakip çıkardığın telefonda iç çerçeve var bana göre çok büyük ayıp

ekok01

Üyecik
Ben bu ikisi arasında çok gidip geldim.Ama daha önceden Note 4 kullandığım için Note serisine alışkın olduğum için Note 8 aldım.Mate 10 Pro'da şahane telefon..Özellikle Kars Vlog videonuzu izledim resmen hayran kaldım diyebilirim :)
Note 4 ten note 8 e geçmeyi düşünüyorum geçmeye değer mi? Tespit ettiğiniz büyük farklar nelerdir?

stat counter