Yılın en çok satan teknoloji ürünleri belli oldu!

Bu konuyu okuyanlar

S

Shiftdelete.Net

SDN Okuru
iPhone-2017-yilinin-en-cok-satan-teknoloji-urunu.jpg

2017 yılının en çok satan teknoloji ürünleri açıklandı. Samsung Galaxy Note 8 ve S8'in de yer aldığı listenin ilk sırasında iPhone var.

https://shiftdelete.net/?p=110616

Son düzenleme:

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,369
Vay be İphone X tutmuş

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Android dünyasında bi yığın cihaz var android tercih edenler herhangi bi cihazı alıp kullanabilir ama tek bi tane ios var başka yok o yüzden ios kullanmak isteyenlerin iphone almaktan başka şansı yok ben bu yüzden olduğunu düşünüyorum he bide marka algısı var tabi abi iphone yaa diyip alan bi yığın insan var bunuda düşünmek lazım.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,369
Android dünyasında bi yığın cihaz var android tercih edenler herhangi bi cihazı alıp kullanabilir ama tek bi tane ios var başka yok o yüzden ios kullanmak isteyenlerin iphone almaktan başka şansı yok ben bu yüzden olduğunu düşünüyorum he bide marka algısı var tabi abi iphone yaa diyip alan bi yığın insan var bunuda düşünmek lazım.

Ya marka algısını geçtim orada bir telefon 1500 dolar falan oradaki insanlar zaten aldığı maaşların yarısı bir amiral gemisi ediyor fazlasıyla birlikte oradaki insanlar İPhone'u uygun gördüğü için daha çok satış gerçekleşir

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Ya marka algısını geçtim orada bir telefon 1500 dolar falan oradaki insanlar zaten aldığı maaşların yarısı bir amiral gemisi ediyor fazlasıyla birlikte oradaki insanlar İPhone'u uygun gördüğü için daha çok satış gerçekleşir
Yanlış değilsem amerikada en düşük maaş 2500 dolarmış şuan iphone x 'n 1000 dolar olduğunu düşünürsek çok rahat bi şekilde iphone x alınabilir.Ama yinede apple o marka algısını gerçekten çok iyi bi şekilde milletin aklına sokmuş özellikle bizim ülkemizde normal bi geliri olan insanın kredi çekip iphone x alması gibi sadece apple olduğu için sorsan kullanmayı bilmez özelliklerini say desen sayamaz.