Yılan korkusu

Bu konuyu okuyanlar

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Yılan korkum var. Özellikle klozetten çıkacak diye çok korkuyorum. Bi anda fırlar kapar diye düşünmekten tuvalete gidemez oldum :D Odamda otururken bile tedirgin oluyorum. Fotoğraf gördüğümde çok kötü oluyorum. 10. katta yaşamama rağmen korkum geçmiyor. Daha önce hiç yılanla ilgili travma yaşadım. (Eskiden çok korkmazdım ama bir sebepten ötürü antidepresan kullandım, ondan sonra çok arttı diyebilirim.) Doktora gitmeden çözmenin bir yolu var mıdır? Son çare doktora gideceğim. (Malum Covid olmasa burada konu açmadan doktora giderdim.)
Mesaj otomatik birleştirildi:

up vallahi zor durumdayım.

Son düzenleme:

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Reaksiyon puanı
6,879
Valla ne desem ki ben çocukken çalılıkların arasında görmüştüm görünce çığlık atıp besmele çekerek kaçmıştım ama şimdi görsem korkmam herhalde ayrıca klozetin içinde yılanın ne işi var ? hem de 10.katta yaşıyorum demişsin. Bi psikoloğa felan git ya da şey yap git oyuncak yılanla yaşa. Korkunun üzerine git ?

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Valla ne desem ki ben çocukken çalılıkların arasında görmüştüm görünce çığlık atıp besmele çekerek kaçmıştım ama şimdi görsem korkmam herhalde ayrıca klozetin içinde yılanın ne işi var ? hem de 10.katta yaşıyorum demişsin. Bi psikoloğa felan git ya da şey yap git oyuncak yılanla yaşa. Korkunun üzerine git ?
Yurtdışında çekilen fotoğrafta klozette duran 2 metre piton görünce korkuyor insan :D Çok kötü travma yaşattı bende :D

_emre_emre_

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,265
Yılan korkum var. Özellikle klozetten çıkacak diye çok korkuyorum. Bi anda fırlar kapar diye düşünmekten tuvalete gidemez oldum :D Odamda otururken bile tedirgin oluyorum. Fotoğraf gördüğümde çok kötü oluyorum. 10. katta yaşamama rağmen korkum geçmiyor. Daha önce hiç yılanla ilgili travma yaşadım. (Eskiden çok korkmazdım ama bir sebepten ötürü antidepresan kullandım, ondan sonra çok arttı diyebilirim.) Doktora gitmeden çözmenin bir yolu var mıdır? Son çare doktora gideceğim. (Malum Covid olmasa burada konu açmadan doktora giderdim.)

amerikada olur klozetten timsah vs çıkası. ama çıksa bile klozetten çıkmaz. klozette balık var gibi birşey. bende eskiden sifonu çekitğimde klozet patlarmı diye korkuyyordum ama geçti. geçer yakında

Reaksiyon puanı
6,997

Hocam evde bi tabanca yada tüfek varsa tuvalete giderken alın Klozetten çıkarsa ateş edersiniz :)

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Reaksiyon puanı
6,879
Yurtdışında çekilen fotoğrafta klozette duran 2 metre piton görünce korkuyor insan :D Çok kötü travma yaşattı bende :D
Ben bazen rüyamda yılan görüyorum rüyamda yılanın boğazını sıkıyorum ve elim çok kötü oluyordu ve hani hissediyordum o zehri rüya ama hissediyordum

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
amerikada olur klozetten timsah vs çıkası. ama çıksa bile klozetten çıkmaz. klozette balık var gibi birşey. bende eskiden sifonu çekitğimde klozet patlarmı diye korkuyyordum ama geçti. geçer yakında
Sizinki daha tuhafmış :D Umarım geçer.

Hocam evde bi tabanca yada tüfek varsa tuvalete giderken alın Klozetten çıkarsa ateş edersiniz :)
Hocam lazım olan yerlerimi ısırdıktan sonra 10 el ateş etsem ne olur :)

Yasin Koçak 23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
49
arada br tatile gittiğimde canım elazığa köyde bazenleri görürdüm ne kadar zehirli olsalarda zarar vermiyorlardı.Hatta akrep bile gördüm ayağımın üstünden geçti o da birşey yapmadı kirpi vb
ama korktuğum şey örümcekler tahmin edemeyeceğin kadar büyük öörümcekler var hatta üzerimize bile geliyolar normalden kat kat daha büyük

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
arada br tatile gittiğimde canım elazığa köyde bazenleri görürdüm ne kadar zehirli olsalarda zarar vermiyorlardı.Hatta akrep bile gördüm ayağımın üstünden geçti o da birşey yapmadı kirpi vb
ama korktuğum şey örümcekler tahmin edemeyeceğin kadar büyük öörümcekler var hatta üzerimize bile geliyolar normalden kat kat daha büyük
en büyük korkularım yılan, böcek, örümcek. Bunların fotoğrafıda olsa, gerçekte olsa korkuyorum. Hatta aklıma gelse yeter.

İntikamını almış olursun.
Kan döküldükten sonra intikam alsam ne olur :D

MustiRG07

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,798
Kanka benden söylemesi dün tuvaletteydim klozetten bir tane kobra çıktı ona göre tedbirini al fotosunuda çekmiştim

Ekli dosyalar

• klozete-oturan-kadin-bir-anda-hayat-hxcR.jpg
    klozete-oturan-kadin-bir-anda-hayat-hxcR.jpg
    26.3 KB · Görüntüleme: 133

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Türkiye'de kolay kolay yılan çıkmaz biliyorum ama apartmandan biri kobra falan besliyorsa o da kaçarsa sıkıntı olur yani. En son tüm apartmanı tek tek gezeceğim :D

Reaksiyon puanı
6,997
Bence pompalı alıp ateş etmek en mantıklısı ama neyse :D

Kırrık67

Profesör
Reaksiyon puanı
948
bizim çamaşır makinesinin içinde canavar var sanıyodum yürüyodu da :D

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Bir ara haber olmuştu, sihirbaz Arefin arkadaşının yılanı kaçıp başka birinin balkon giderinden çıkmıştı.

Bence pompalı alıp ateş etmek en mantıklısı ama neyse :D
Aynen işe başlamadan önce ateş edersem kaçar gider zaten :D

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299

Psikiyatriste gitmeni tavsiye ederim.Ben bu konuda seninle alay etmem.Çünkü her insanın korkuları vardır.Ben buna inanan bir insanım.Senin bu korkunun üzerine gidip onu yenmen lazım.Bununla yaşayamazsın.

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,103
Yılandan neden korkulur ki ? (Sen burda böyle diyorsun. Görsen ödün patlar Vb. diyenler için. Buralarda bol bol var. Ve bol bol görüyoruz.) Klozet çok ayrı bir seviye ?

MustiRG07

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,798
Kanka ben yılandan çok fazla korkmamda (baltayla yada tüfekle öldürmüşlüğüm var akrepte öldürmüştüm bizim köyde çok var yılan ve akrep) ama örümcekten çok tiksinirim

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Psikiyatriste gitmeni tavsiye ederim.Ben bu konuda seninle alay etmem.Çünkü her insanın korkuları vardır.Ben buna inanan bir insanım.Senin bu korkunun üzerine gidip onu yenmen lazım.Bununla yaşayamazsın.
Covid olmasa zaten gideceğim. Adana'da virüslü bir tanıdığımızı durumu ağırlaşmasına rağmen hastaneye almadılar.