yıl olmuş 2020 hâlâ mi9t alınabilir mi ?

Bu konuyu okuyanlar

emre6511

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar telefon almayı düşünüyorum. Elimde Iphone SE 16gb'lık modeli var fakat telefonu aldığımdan beri geçen üç buçuk senenin ardından batarya ve depolama alanı sorunu yaşamaya başladım. 3500 tl bütçem var biraz araştırma yaptıktan sonra xiaomi mi9t cihazında karar kıldım. Acaba bu cihaz alınır mı yoksa daha iyi alternatifler var mı? Telefonlarda aradığım özellik 3-4 sene götürebilecek ve kamerasının kaliteli görüntü vermesi.

thebow68

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Arkadaşlar telefon almayı düşünüyorum. Elimde Iphone SE 16gb'lık modeli var fakat telefonu aldığımdan beri geçen üç buçuk senenin ardından batarya ve depolama alanı sorunu yaşamaya başladım. 3500 tl bütçem var biraz araştırma yaptıktan sonra xiaomi mi9t cihazında karar kıldım. Acaba bu cihaz alınır mı yoksa daha iyi alternatifler var mı? Telefonlarda aradığım özellik 3-4 sene götürebilecek ve kamerasının kaliteli görüntü vermesi.
S8 Plus S9 Plus ikinci el temizlerine yönel hatta o paraya s10 e alabilirsin çok temiz.

TRTURKEYTR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,380
"yıl olmuş 2020 hâlâ mi9t alınabilir mi ?"saçma bir başlık olmuş.
Tabi ki alınır.

Ve bence biraz daha bütçenizi arttırıp Mi 9T Pro alın veya bulunduğunuz ilde mi store açılışı vb. olursa, şu anki bütçenizle de mi 9t pro alabilirsiniz.

emre6511

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
"yıl olmuş 2020 hâlâ mi9t alınabilir mi ?"saçma bir başlık olmuş.
Tabi ki alınır.

Ve bence biraz daha bütçenizi arttırıp Mi 9T Pro alın veya bulunduğunuz ilde mi store açılışı vb. olursa, şu anki bütçenizle de mi 9t pro alabilirsiniz.
mi9t çıktığından bu yana bir sürü cihaz çıktığı için belki daha iyisi vardır, gözümden kaçmıştır diye düşünüp böyle bir konu başlığı uydurmuştum :D

edit: evet, biraz daha sabredip bütçemi arttırarak mi9t pro da düşünmüyor değilim :)

Sıradan Kullanıcı

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
8,022
Pil sizin için önemli değilse S9+ bakabilirsin ikinci el temiz hem de bir miktar para cebine kalır. Mi 9T'den pil dışında donanım olarak daha üst seviye bir cihaz.

emre6511

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Pil sizin için önemli değilse S9+ bakabilirsin ikinci el temiz hem de bir miktar para cebine kalır. Mi 9T'den pil dışında donanım olarak daha üst seviye bir cihaz.
Samsung'a çok içim ısınmıyor s10e dışında. Ayrıca pil benim için önemli bir kriter :)

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Neden alınmasın ben Kasım 2019'da aldım 4-5 sene kullanmayı planlıyorum bu arada bende İPhone 5s'ten geçtim 5 sene İPhone 5s kullandıktan sonra Mİ9T'ye geçince büyük bir sıçrama geçirdim çağ atladım desem yeridir
batarya ve depolama problemi yaşaman normal çünkü bende senin yaşadıklarını 2017'nin sonlarında yaşadım 2019'a kadar telefon değiştiremedim çünkü o zamanlar çentik furyası vardı ta ki firmalar damla çentiğe delikli ekrana tam ekrana geçene dek bir de İPhone hastalığım vardı geçen sene çok şükür bu hastalıktan kurtuldum
3500 tl bütçen var ben yerinde olsam OnePlus 7T alırdım ülkemizde satılmıyor telefoncularda kapalı kutu olarak satılıyor garantisi yok kayıtlı ve çok rahat imei attırırsın benim önerilerimden biri bu 2.önerim ise 3500'e çıkmışsın biraz daha çıkıp Mİ9T yerine Pro almalısın SD855 işlemci kullanıyor ve bu işlemci amiral gemilerinde kullanılan bir işlemci yani performans istiyorsan Mİ9T Pro tam senlik
500 daha ekleyip Huawei Nova 5T alabilirsin ona da bir göz at derim

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,379
Alınır ama az daha para koyup Mi9T pro alınabilir

Sıradan Kullanıcı

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
8,022
eğer batarya ve depolama sıkıntısı yaşamak istemiyosan sana generla mobile'ın 9pro modelini öneririm. 64GB Bellek ve 3800mah bataryasıyla fazlasıyla yeterli olacaktır diye düşünüyorum. yeniyıldada baya düştü fiyatı zamanında 2600tl den almıştım ben sen şimdi alırsan 1400lü fiyatlardan alıcaksın.
Hocam arkadaşın bütçesi 3500TL. 1500TL değil. Ayrıca şu an 3500TL bandında 32GB cihaz bulmak çok zor. 3500TL'ye çok daha kaliteli cihazlar almak varken GM 9 Pro gibi bir cihaz almak saçmalık olur.