Yıl Olacak 2020 Hala İphone 7 Alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

Froseth

Müdavim
Reaksiyon puanı
836

yakisan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Yıl olacak 2020 ben İphone 6S Plus kullanıyorum.
Hemde çok akıcı bi şekilde hiçbir sıkıntı çekmeden.
Bu yüzden alınır kardeşim 7 de alınır 7 Plus’da alınır????

Emre dilber

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Yıl olacak 2020 ben İphone 6S Plus kullanıyorum.
Hemde çok akıcı bi şekilde hiçbir sıkıntı çekmeden.
Bu yüzden alınır kardeşim 7 de alınır 7 Plus’da alınır????
iphone alıpta amerikanın karnını doyurmayalım arkadaşlar. Zaten yeterince sınırda savaşıyoruz amerika yüzünden.

Emre dilber

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Evet xiaomi alıp çine kazandıralım.
Biz şuanda hangi devlet yüzünden savaşıyoruz? Haberlerde hergün manşet olmuş birşey gelip burda bilmeden konuşluyorsunuz . Çin terör örgütlerine silah yardımı yapıyor mu? Tabiki hayır ama Amerike yapıyor hatta trump kendisi bile açıklama yaptı bu konu hakkında

Son düzenleme:

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
sıkıntı yok hocam
Hocam valla ben bu saatten sonra Apple almam Xiaomi alır yoluma bakarım hem Xiaomi bana daha sempatik geliyor 9 aydır bu markaya kanım kaynadı diyebilirim önümüzdeki ay Mİ9T'ye geçmek için sabırsızlanıyorum sonra zamanla MI Band 4 alıp kombin yapmak istiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

sıkıntı yok hocam

amerika dışında şuanda birçok ülkeden ve appledan daha kaliteli ve F/P cihaz alabiliriz.
Hocam benim alacağım cihaz belli ben Mİ9T istiyorum fiyatı da gayet uygun benim anlamadığım ailem neden 2800'ü pahalı buluyor babam 5s'i turkcell'den taksitle 2500'e almıştı ve yıl 2014'tü biliyorsunuz ki en adam akıllı telefonlar hep 3000'den başlıyor
Allah aşkına hocam sanki ben 12-13 bin tl olan İPhone XS Max istiyorum istediğim telefon gayet basit zor bir şey istemiyorum ki 2800'ün neresi pahalı ?

Emre dilber

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Hocam valla ben bu saatten sonra Apple almam Xiaomi alır yoluma bakarım hem Xiaomi bana daha sempatik geliyor 9 aydır bu markaya kanım kaynadı diyebilirim önümüzdeki ay Mİ9T'ye geçmek için sabırsızlanıyorum sonra zamanla MI Band 4 alıp kombin yapmak istiyorum
En iyisini yapıyorsunuz hocam bir an önce appleden kurtulmak gerek.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
En iyisini yapıyorsunuz hocam bir an önce appleden kurtulmak gerek.
Ben yurtdışında yaşasam yine de Apple kullanmam OnePlus almak varken neden Apple alayım bir de IOS'ten sıkıldım be hocam IOS 7'den beri aynı arayüz cidden kabak tadı vermeye başladı
Tasarım özürlüsü 2 firma sayayım size Apple ve Motorola ben bu markanın tasarımlarını hiç beğenmiyorum Huawei ve Xiaomi'nin tasarımları bana daha cazip geliyor
Hocam 5 sene 5s kullandım daha nereme kullanacam 2 senedir yeni telefona geçmeyi bekliyorum ve artık sabrım taştı daha fazla beklemek istemiyorum Black Friday gel artık da muradıma ereyim yeter be
Hocam neler çektiğimi bir bilseniz bana hak verirdiniz ekran desen g*t kadar batarya desen bana cinnet geçirtiyor şarj aleti olmadan okula gidemiyorum kablosuz kulaklıkta müzik dinliyorum müzik zevkimin içine ediyor ben cidden İPhone'dan nefret ediyorum kafama silah dayasalar yine de Apple almam

Son düzenleme:

Emre dilber

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Hocam benim alacağım cihaz belli ben Mİ9T istiyorum fiyatı da gayet uygun benim anlamadığım ailem neden 2800'ü pahalı buluyor babam 5s'i turkcell'den taksitle 2500'e almıştı ve yıl 2014'tü biliyorsunuz ki en adam akıllı telefonlar hep 3000'den başlıyor
Allah aşkına hocam sanki ben 12-13 bin tl olan İPhone XS Max istiyorum istediğim telefon gayet basit zor bir şey istemiyorum ki 2800'ün neresi pahalı ?
günümüz şartlarında şuanda bu döviz kuru ile birlikte malesef 10 bin tl biraz yuksek para

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
günümüz şartlarında şuanda bu döviz kuru ile birlikte malesef 10 bin tl biraz yuksek para
Hocam 10 bin tl gram umurumda değil ben 2800 tl diyorum sizce pahalı mı benim istediğim telefon bu fiyatta ve özelliklerine göre fiyatı gayet uygun bu arada bu telefon 3800'den giriş yaptı ve fiyatı baya bir aşağıya indi
Zaten 10 bin tl'ye telefon alanın ben aklına tükürürüm dalga geçerim

Emre dilber

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Hocam 10 bin tl gram umurumda değil ben 2800 tl diyorum sizce pahalı mı benim istediğim telefon bu fiyatta ve özelliklerine göre fiyatı gayet uygun bu arada bu telefon 3800'den giriş yaptı ve fiyatı baya bir aşağıya indi
Zaten 10 bin tl'ye telefon alanın ben aklına tükürürüm dalga geçerim
2800 tl uygun bir fiyattır hocam ama işte ebeveynlerimiz pek uygun görmüyorlar malesef

Hocam 5 sene 5s kullandım daha nereme kullanacam 2 senedir yeni telefona geçmeyi bekliyorum ve artık sabrım taştı daha fazla beklemek istemiyorum Black Friday gel artık da muradıma ereyim yeter be
Hocam neler çektiğimi bir bilseniz bana hak verirdiniz ekran desen g*t kadar batarya desen bana cinnet geçirtiyor şarj aleti olmadan okula gidemiyorum kablosuz kulaklıkta müzik dinliyorum müzik zevkimin içine ediyor ben cidden İPhone'dan nefret ediyorum kafama silah dayasalar yine de Apple almam
Hak veririm hocam daha yeni yeni batarya konusunda yeni gelişme yapıyor koca apple. Apple almayın zaten hocam kesinlikle amerika bizim kuyumuzu kazarken biz de ona para yedirmeyelim. En iyisi xiaomi dir adamın dibidir :D

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
2800 tl uygun bir fiyattır hocam ama işte ebeveynlerimiz pek uygun görmüyorlar malesef
Yok hocam işlerine gelmiyor ondan pahalı buluyorlar ben normalde Honor 9x istiyordum ekran boyutu ve ambargo yüzünden vazgeçtim iyiki de vazgeçtim çünkü Mİ9T 3800'den 3000'lere düşmüştü ve şuanda 2700-2800 seviyelerinde bakalım Black Friday günü 2300-2400'leri görür mü ?
Hocam ben bir telefona en fazla 3000 veririm daha da fazla vermem ciddiyim 9 ay araştırma yaptım ve sonunda istediğim telefonu buldum Mİ9T benim günlük ihtiyaclarımı karşılayacaktır ben artık kablosuz kulaklığım ile rahat rahat müziğimi dinlemek dışarı çıkarken yanımda şarj aleti taşımak istemiyorum büyük ve çerçevesiz ekran deneyimi yaşamak istiyorum aslında çok basit bi şey istiyorum sadece Mİ9T istiyorum sizce ben çok zor bir şey mi istiyorum ?

Hak veririm hocam daha yeni yeni batarya konusunda yeni gelişme yapıyor koca apple. Apple almayın zaten hocam kesinlikle amerika bizim kuyumuzu kazarken biz de ona para yedirmeyelim. En iyisi xiaomi dir adamın dibidir :D
Xiaomi Huawei ve OnePlus bu saydığım markalar adamın dibidir en azından Apple gibi müşterilerini enayi yerine koymuyor
Karanlık modu sanki ilk defa kendileri bulmuş gibi anlatmaları da ayrı bir komik mobil veri kısayolunu IOS 11'de ekleyen Apple bu saatten sonra batarya konusunda gelişme yapsa kaç yazar ?

Emre dilber

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Xiaomi Huawei ve OnePlus bu saydığım markalar adamın dibidir en azından Apple gibi müşterilerini enayi yerine koymuyor
Karanlık modu sanki ilk defa kendileri bulmuş gibi anlatmaları da ayrı bir komik mobil veri kısayolunu IOS 11'de ekleyen Apple bu saatten sonra batarya konusunda gelişme yapsa kaç yazar ?
Komedi filmi gibi gercekten ya :D . Apple artik bitmistir onlari bitiren ise çin telefon markalaridır

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Komedi filmi gibi gercekten ya :D . Apple artik bitmistir onlari bitiren ise çin telefon markalaridır
Apple bitti diyorsunuz da okuldaki arkadaşlarım hala 7-8 plus kullanıyor buna ne diyeceksiniz özellikle kızlar 7-8 plus kullanıyor

Bende allahın izniyle nt8 pro yada mi 9t ile arasinda bi secim yaparsam en gec kasım 1 de geciyorum :D
29 kasım'a kadar nasıl bekleyecem bende bilmiyorum ?

Emre dilber

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Apple bitti diyorsunuz da okuldaki arkadaşlarım hala 7-8 plus kullanıyor buna ne diyeceksiniz özellikle kızlar 7-8 plus kullanıyor
Kızları bilemem malesef ? ama tahminimde kullanimi basit oldugu icin ve fiyati yuksek diye. fiyati yuksek olunca sanki degerli oluyor ya telefon neyse iste param olsa bile almayacagim bir kac sebep var ama en onemlisi amerika malı diye almam. Diger kullananlari bilemem neden kullanmadiklarini.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Kızları bilemem malesef ? ama tahminimde kullanimi basit oldugu icin ve fiyati yuksek diye. fiyati yuksek olunca sanki degerli oluyor ya telefon neyse iste param olsa bile almayacagim bir kac sebep var ama en onemlisi amerika malı diye almam. Diger kullananlari bilemem neden kullanmadiklarini.
Apple yerinde saydığı için yenilik sunmadığı için
lightning kablo masrafı çıkardığı için
bataryası cinnet geçirttiği için (en büyük sebebi bence bu)
tasarım özürlüsü olduğu için
özelliklerine göre gereksiz pahalı olduğu için
sıkıcı olduğu için
İPhone almam ve önermem de
Hala günümüzde en pahalısı en iyisidir algısı var mı ya ?

Emre dilber

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Apple yerinde saydığı için yenilik sunmadığı için
lightning kablo masrafı çıkardığı için
bataryası cinnet geçirttiği için (en büyük sebebi bence bu)
tasarım özürlüsü olduğu için
özelliklerine göre gereksiz pahalı olduğu için
sıkıcı olduğu için
İPhone almam ve önermem de
Hala günümüzde en pahalısı en iyisidir algısı var mı ya ?
Oyle bi algi yoktur herhalde varsada onu diyenin püğ en pahalisi en iyisi olmazki :) iphoneye 12k verecegime mi 9t alirim ondan kat kat daha iyi ozelliklere sahip mi bilemem ama 3 te 1 i fiyatina kapışacak telefonlar yani ve iphone hala ekrana bi parmak izi koyamadi arkadas ne komik ya :D

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Oyle bi algi yoktur herhalde varsada onu diyenin püğ en pahalisi en iyisi olmazki :) iphoneye 12k verecegime mi 9t alirim ondan kat kat daha iyi ozelliklere sahip mi bilemem ama 3 te 1 i fiyatina kapışacak telefonlar yani ve iphone hala ekrana bi parmak izi koyamadi arkadas ne komik ya :D
Mİ9T donanım tasarım ve batarya olarak kat kat daha üstün İPhone'un tek avantajı yazılımı ve uygulamaların optimizasyonu başka hiçbir esprisi yok en iyisi en pahalısı algısı 2013'ten beri var

Emre dilber

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Mİ9T donanım tasarım ve batarya olarak kat kat daha üstün İPhone'un tek avantajı yazılımı ve uygulamaların optimizasyonu başka hiçbir esprisi yok en iyisi en pahalısı algısı 2013'ten beri var
Bu arada mi 9t pro diyecektim ? neyse en pahali algisida ne biliyim yani belki eskiden en pahali algisi olabilir cunku telefon ureten firma simdiki kadar fazla deildi ama simdi en pahalisi en iyisi olamaz yani :)
Apple nin kullanimi kolay olan bi ios u var o olmasa zaten o fiyata kimse o telefonu almaz herhalde kolay kullanim oldugu icin haliule bircok ozelligi yok etmisler muzik indirememe gibi :D ( eskiden indirilmiyordu pc ye baglamadan simdi iniyormu bilmiyorum internetsiz ve ucretsiz muzik keyfi var mi acaba suanda)