Yıl Olacak 2020 Hala İphone 7 Alınır mı?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

yusufozkan58

Asistan
Alınmaz hocam . A70 benim bu segmentte favorim . Mi9t dende kamerasıyla , arayüzüyle bence daha iyi . İşlemci farkıda öyle abartılacak bir şey değil . Telefonda genellikle neler yaptığımızı biliyorsunuz zaten .

Inan Yetmen

Profesör
Şarj önemli değilse alınır ama inanın bana bende 6s var şarjından memnun sayılmam. Android bir cihaza geçmek de istemem ios çok güzel şarj sorunuvar tek. Plus modeller tercih edilirse daha iy olur

Webhead

Profesör
Hayırdır hocam mi 9t den de mi vazgectiniz😀
Bu saatten sonra kimse beni Mİ9T'den vazgeçiremez hocam hala Mİ9T istiyorum önümüzdeki ay hızlı geçsin istiyorum forumda herkes Mİ9T önerdiği için bende alternatif olarak Mİ9 Lite ve RN8 Pro öneriyorum çünkü ne zaman telefon önerilerinde bir konuya girsem 8 kişiden 5'i Mİ9T öneriyor

Leand

Dekan
Mi 9t al alamazsan mi 9 lite o da çok iyi bir cihaz.

beleşadam

Doçent
Arkadaşlar daha önce konu açmıştım yakın zamanda telefon alacağım. Bütçem 2000 tl civarıydı ve zorladım 3000 Yaptım. İphone 7 3500 lira sömestr indirimiyle birlikte 3200 gibi fiyatlara düşerse alacağım (zaten düşmesede alacak bir bütçem var). Size bir sorum var: İphone 7 Alınır mı? İphone 7 Plus kullanan 2 tane arkadaşım var onlar 7 plustan memnun olduklarını 7 alan arkadaşlarının da memnun olduklarını söylediler. Tabii 7 ile 7 plus arasında telefoto kamera ve ram farkı var ekran boyutu da var. Alınır mı?
Zaten yakında bitecek desteği ya android alacaksın yada en yeni iPhone XR lardan.

Froseth

Asistan

yakisan

Üyecik
Yıl olacak 2020 ben İphone 6S Plus kullanıyorum.
Hemde çok akıcı bi şekilde hiçbir sıkıntı çekmeden.
Bu yüzden alınır kardeşim 7 de alınır 7 Plus’da alınır👌🏻👍🏻

Emre dilber

Asistan
Evet xiaomi alıp çine kazandıralım.
Biz şuanda hangi devlet yüzünden savaşıyoruz? Haberlerde hergün manşet olmuş birşey gelip burda bilmeden konuşluyorsunuz . Çin terör örgütlerine silah yardımı yapıyor mu? Tabiki hayır ama Amerike yapıyor hatta trump kendisi bile açıklama yaptı bu konu hakkında

Son düzenleme:
stat counter