Yıl Olacak 2020 Hala İphone 7 Alınır mı?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

ulascerezzz

Üyecik
Arkadaşlar daha önce konu açmıştım yakın zamanda telefon alacağım. Bütçem 2000 tl civarıydı ve zorladım 3000 Yaptım. İphone 7 3500 lira sömestr indirimiyle birlikte 3200 gibi fiyatlara düşerse alacağım (zaten düşmesede alacak bir bütçem var). Size bir sorum var: İphone 7 Alınır mı? İphone 7 Plus kullanan 2 tane arkadaşım var onlar 7 plustan memnun olduklarını 7 alan arkadaşlarının da memnun olduklarını söylediler. Tabii 7 ile 7 plus arasında telefoto kamera ve ram farkı var ekran boyutu da var. Alınır mı?

Logithx

☪ Türkiye ☪
Oyun felan oynamayacaksan alınır çünkü batarya performansı çok kötü onun dışında iyi bir cihaz..

Mustyyy

Asistan
Mi9t nin ömrü biraz daha fazla olacağını düşünüyorum ama iphone alcam illa diyorsan fazla zorlamassan alınır

Mustyyy

Asistan
O paralara iphone 7 nin çok üstünde performans verecek telefonlar varken neden iphone???

ulascerezzz

Üyecik
bu arada mi9t alacaktım ama 64 gb ının 3000 tl olduğunu görünce vazgeçtim :d. 3000 tl andrid bir cihaz yerine ios seçtim. çünkü android açık kod yazılımlı bir platform virüs girmesi kolay oluyor. Birde 150 tl lik bir telefonda veya çakma bir telefonda android var. İos aldığında biraz kendine özel diye düşünebiliyorsun. Android de güzel ama bir ios deneyimi yaşamak istiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mi9t nin ömrü biraz daha fazla olacağını düşünüyorum ama iphone alcam illa diyorsan fazla zorlamassan alınır
Birde mi9t almamamın sebebi ben kapasitif mi artık ne deniyorsa ekranın içindeki tuşlara alışamıyorum. Bire mi9t yanlış blmiyorsam 6.2 inç galiba ben 5 inci bile zor tutuyorum.

Kararsız23

Doçent
bu arada mi9t alacaktım ama 64 gb ının 3000 tl olduğunu görünce vazgeçtim :d. 3000 tl andrid bir cihaz yerine ios seçtim. çünkü android açık kod yazılımlı bir platform virüs girmesi kolay oluyor. Birde 150 tl lik bir telefonda veya çakma bir telefonda android var. İos aldığında biraz kendine özel diye düşünebiliyorsun. Android de güzel ama bir ios deneyimi yaşamak istiyorum

Birde mi9t almamamın sebebi ben kapasitif mi artık ne deniyorsa ekranın içindeki tuşlara alışamıyorum. Bire mi9t yanlış blmiyorsam 6.2 inç galiba ben 5 inci bile zor tutuyorum.
Siz zaten kararınızı vermişsiniz. Konuyu da biraz kendinizi onaylatmak için açmışsınız gibi geliyor.

Hayırlı olsun iPhone 7'niz 🙂

Leand

Dekan

500tl'lik iphone 4s'te de ios var, 15000tl'lik iphoneda da ios var.
Virüs zaten sen bulaşmazsan dikkatli kullanırsan niye bulaşsın. ;)
İos daha iyi olabilir bazı konularda ama o dandik cihazda yani iphone 7'de android olsun 1500tl'den fazla etmez öylede boş içinde ios var diye 3000/4000 veren bence fazla akıllı iş yapmış olmaz.

Sardaukar

Doçent

sen o zaman iphone telefonu sırf ios için alıyorsun

ben söyleyim androidin şu anki hali çok iyi ve dahada gelişiyor
2011 zamanındaki cihazlarla karşılaştırma derim

Logithx

☪ Türkiye ☪
Android sistemine virüs giriyor yanış düşünce hileli apk play store dışında güvenilmeyen bir yerden indirilen apk'lar dışında virüs bulaşması çok zor..

Son düzenleme:

Webhead

Profesör
Arkadaşlar daha önce konu açmıştım yakın zamanda telefon alacağım. Bütçem 2000 tl civarıydı ve zorladım 3000 Yaptım. İphone 7 3500 lira sömestr indirimiyle birlikte 3200 gibi fiyatlara düşerse alacağım (zaten düşmesede alacak bir bütçem var). Size bir sorum var: İphone 7 Alınır mı? İphone 7 Plus kullanan 2 tane arkadaşım var onlar 7 plustan memnun olduklarını 7 alan arkadaşlarının da memnun olduklarını söylediler. Tabii 7 ile 7 plus arasında telefoto kamera ve ram farkı var ekran boyutu da var. Alınır mı?
ALINMAZ
Alanın aklına tüküreyim bende 2 sene önce almak istiyordum iyiki babam alamamış diyorum zaten durumu müsait değildi
İPhone benim için 5S'ten sonra bitti şimdi ise Xiaomi'ye geçmek için can atıyorum
Mİ9T varken İPhone 7 alınmaz hem iğrenç bir tasarımı var batarya desen çöpün önde gideni her gün dışarıya çıkarken şarj aleti taşımaktan prize bağlı yaşamaktan cinnet geçireceksin o yüzden biraz mantıklı düşün ha eğer İPhone hastasıysan başka telefon öneremeyeceğiz İPhone çok istiyorsan Plus'tan aşağısına bulaşma
Kolay gelsin diyorum şimdiden

Cvnmrt

Asistan
A LIN MAZ
O fiyatlara çok daha iyisini almak varken sırf iPhone diye ...
Paranıza yazık olur

Webhead

Profesör
A LIN MAZ
O fiyatlara çok daha iyisini almak varken sırf iPhone diye ...
Paranıza yazık olur
bu konuyu görünce aklıma 10 ay önceki halim geldi o zamanlar İPhone hastasıydım ama son modeli almak istemiyordum 7 veya 8 istiyordum Allah'a şükür çok geç olmadan bu hastalıktan kurtuldum şimdi ise Xiaomi'ye geçmek için can atıyorum

ulascerezzz

Üyecik
Kararımı verdim xiaomi alacağım. Dediklerinizden yola çıktım araştırdım ve bir çok iphone 7 kullanıcısının memnun olmadığını öğrendim. Mi9t alamayacağım galiba başka bir model bakıyorum.

Webhead

Profesör
Kararımı verdim xiaomi alacağım. Dediklerinizden yola çıktım araştırdım ve bir çok iphone 7 kullanıcısının memnun olmadığını öğrendim. Mi9t alamayacağım galiba başka bir model bakıyorum.
RN8 Pro al derim veya Mİ9 Lite hangisi hoşuna giderse

stat counter