Yerli Türk Arama Motoru

Bu konuyu okuyanlar

yusuf_3331

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Türkiye'de Arama Teknolojilerini geliştirmek, Ülkemizi Yabancı Bağımlılığından
kurtarmak için kurulmuş olan www.turtc.com arama motoru gerçekten kullanışlı ve hoş bir site.sizce artık Google yi bırakma zamanı gelmedi mi :)

TurTc Yonetim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Türkiye'de Arama Teknolojilerini geliştirmek, Ülkemizi Yabancı Bağımlılığından
kurtarmak için kurulmuş olan www.turtc.com arama motoru gerçekten kullanışlı ve hoş bir site.sizce artık Google yi bırakma zamanı gelmedi mi :)
facebook_turtc2.png

TurTc Yonetim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
blogo2.png
Berbat bi sdn yazın bakalım ne çıkacak:)
Berbat bi sdn yazın bakalım ne çıkacak:)

Sevgili ;
isyankar42
Özür dileriz fakat ne çıkmasını beklerdiniz.
Google
sdn - Web - TurTc Türk Arama Motoru - www.turtc.com
--- Gönderi Güncellendi ---
Lütfen bize varsa önerilerinizi iletin, Bizi eleştirin örneğin sdn sorgulayınca deyinki orada birtane hediye dağıtsın.
Şunuda söylemeden geçemeyeceğim. Arama Motorumuz Sizlere açık index leyin aradığınız kelimede aradığınız sonuç çıksın.
0554 744 33 44

isyankar42

Müdavim
Reaksiyon puanı
806
Sabah denediğimde shiftdelete çıkmamıştı.Düzeltilmiş sanırım ama aramalar az daha isabetli olmalı

TurTc Yonetim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Lütfen bize varsa önerilerinizi iletin, Bizi eleştirin örneğin sdn sorgulayınca deyinki orada birtane hediye dağıtsın.
Şunuda söylemeden geçemeyeceğim. Arama Motorumuz Sizlere açık index leyin aradığınız
0554 744 33 44
Sabah denediğimde shiftdelete çıkmamıştı.Düzeltilmiş sanırım ama aramalar az daha isabetli olmalı

Bu konuda bir açıklama yapmak isteriz

Sabah aradığınızda çıkmamaso normal , demiştik ya ufak bir kısım bilgiyi yabancı kaynaktan alıyoruz.
çünkü bilgi dağarcığımız halen noksan bunun için sizlerin bizlerin ve aramalar oldukça sistemin bu kelimeleriindexlemesi gerekir. buda zamanla düzelecektir. dedik y bir sponsora ihtiyacımız var işte tamda bu nedenle gerekiyor.

Şunu söyleyebilirim zamanla bunlar düzelecek
eğer insanlarımız bir türk ürünü için desteklerini esirgemezlerse dahada iyi olacağına eminiz.

Düşünün Türk medyası yabancılar olduğunda haber yapmakta yarıs ederler . ama biz bu haberi kendilerine sunuyoruz haber bile yapmaktan acizler . böyle bir ortamda biz sadece kendi çabalarımız ile bukadar olduk . desteklerinizi bekliyoruz.

Medyamızında desteğini bekliyoruz ve kendilerine sitem ediyoruz.

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Arkadaşlar eğer kullanım ve arz talep olmaz ise geliştirme yapamazlar kullanalım destek olalım baktık olmadı değiştiririz ya Samsung gibi olur ya da Blackberry gibi olur.;)
Ülkemize yararlı olur.:)
Ben indirmek istiyorum nasıl olacak?Link var mı internetten mi araştırayım?

Meridian

Müdavim
Reaksiyon puanı
765
Yerli arama motorlarından en çok aranacak kelime "Google" olur.

cet-o-ben

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar uzun bir süredir mesaj yazmadım ama bu haberleri görünce yazmadan geçemiyorum

Bir Türk bu kadar özenmiş ve bir arama motoru kurmuş Önce sana size helal olsun. demek ki türkiye nin dışarıya bağımlılığını görebilmiş ve bu denli bir zor işe girmiş ve başarmaya çalışmış işte biz türkler başladığımız işi yaparız ama bizde bir problem var biz kendi insanımızın birşeyler başarmasını çekemiyoruz. nevar örneğin Turtc yani www.turtc.com u desteklesek ve bu arama motoru biryerlere gelse ne olur biliyormusunuz ben size birazını söyliyim. şirketler arama motoru reklamları için milyarları veriyor ve bu paralar abd veya buna benzer ülkelere gidiyor. bize ne getirisi var biliyormusunuz krşımıza terör silah veya bu şekilde bizleri yok etmeye dayalı ürünlerle çıkıyorlar. biz sadece iyi yüzlerini görüyoruz Google yahoo bing yandex gibi firmaların. adamlar neyi çok aradığınızı görüp ona göre ürün sürüyor piyasaya hep misilleme. gelin birde o yabancı arama firmalarına verdiğmiz desteği ülkemize öncülük yapmış olan TURTC ye verelim bakın neoluyor ozaman unutmayalımki destek alan firma her zaman büyür ve gelişir . bizi geliştirmek yine bizim elimizde

Teşekkürler TurTc
Teşekkürler www.turtc.com Yönetimi

Seninleyiz seninle arayacağız.

bellatrix

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Yerli ye sonsuz destek ama pek başarılı olduğunu söyleyemem...

TurTc Yonetim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Yerli ye sonsuz destek ama pek başarılı olduğunu söyleyemem...

Bir çocuğa güvendiğini söyler ve destek verirsen o çocuk kendine güven ve arkasındaki destek ile nasıl büyüdüğünü hepimiz biliriz.

Aynı şekilde Türk ürünlerinede güvenerek destek verirsek kendini ıspatlamak için mutlaka oda gelişecektir.
bizle önce kalbimizde bizleri büyültüp güvenmeliyizki .

Hayatta kimse bizi alt edemesin

blogo2.png

TurTc Yonetim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Evet ben de bunu merak ettim, neden Tur.Tc? Yani o tur'un yanına bir k harfi koymanın yasal bir engeli yahut başka bir zorluğu mu vardı anlayamadım.
Yanlış anlamayın, itham etmek için değil, merakımdan soruyorum.

Tur > Turlamak, Turla, Arama Motorunda Tur anlamında
Tc > Türkiye Cumhuriyeti Anlamında

TurTc > Turla Türkiye Cumhuriyeti

Ayrıca kısa bir uzantı olması nedeni ile

tur.tc domain tescili verebilmek maksadı ile

örneğin : www.seyyah.tur.tc şeklinde domain tescili yapabilmek ammacı ile TurTc ismi seçilmiştir.

Eleştiriniz için teşekkür ederiz. TurTc
Sevgili Kullanıcılar , Bu Son Mesajımızdır.

Sizler sorduğunuz için cevap verdik, Bu suç ise affola. eğer bir sorunuz veya bir merakınız var ise
[email protected] dan bilgi alabilirsiniz.
0554 744 33 44 den de ulaşabilirsiniz.
www.turtc.com

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
Sevgili Kullanıcılar , Bu Son Mesajımızdır.
Sizler sorduğunuz için cevap verdik, Bu suç ise affola.

Evvelen verdiğiniz mufassal cevap için teşekkür ederim. İkinci olarak da bu sözlerinizle belli ki bazı arkadaşlarımızın -benim de tasvip etmediğim- yukarıdan bakan eleştirel sözleri sizi incitmiş olmalı... Ki, vedaen el sallamışsınız!

Hayatta yeni çıkılan her yol zordur, dikenlidir güzel kardeşim, yorar insanı... Lakin, kimisi pes eder kaçar, kimi de bıkmaz, usanmaz, daha büyük bir azim ve gayretle yoluna devam eder. Batan dikenlerden acı duyup küsmek yerine onu sinerjiye dönüştürür.

Küsmeyin vesselam, size bu zorlu ve çileli yolda ilanihaye başarılar diliyorum, yolunuz açık olsun.

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Arkadaşlar uzun bir süredir mesaj yazmadım ama bu haberleri görünce yazmadan geçemiyorum

Bir Türk bu kadar özenmiş ve bir arama motoru kurmuş Önce sana size helal olsun. demek ki türkiye nin dışarıya bağımlılığını görebilmiş ve bu denli bir zor işe girmiş ve başarmaya çalışmış işte biz türkler başladığımız işi yaparız ama bizde bir problem var biz kendi insanımızın birşeyler başarmasını çekemiyoruz. nevar örneğin Turtc yani www.turtc.com u desteklesek ve bu arama motoru biryerlere gelse ne olur biliyormusunuz ben size birazını söyliyim. şirketler arama motoru reklamları için milyarları veriyor ve bu paralar abd veya buna benzer ülkelere gidiyor. bize ne getirisi var biliyormusunuz krşımıza terör silah veya bu şekilde bizleri yok etmeye dayalı ürünlerle çıkıyorlar. biz sadece iyi yüzlerini görüyoruz Google yahoo bing yandex gibi firmaların. adamlar neyi çok aradığınızı görüp ona göre ürün sürüyor piyasaya hep misilleme. gelin birde o yabancı arama firmalarına verdiğmiz desteği ülkemize öncülük yapmış olan TURTC ye verelim bakın neoluyor ozaman unutmayalımki destek alan firma her zaman büyür ve gelişir . bizi geliştirmek yine bizim elimizde

Teşekkürler TurTc
Teşekkürler www.turtc.com Yönetimi

Seninleyiz seninle arayacağız.
Ben de şuan dan itibaren kullanmaya başlıyorum haydi destek bekliyorum zamanla oturacak beyler,hepimiz ilk başlarda bir şeyleri sevemedik ben Yandex'i sevemedim mesela elimizden geldiğince destek verelim arama motorlarındaki reklamlar ile dünya para kazanılıyor sen belki diyorsun ben kazanıyorum ama sen 1 kuruş kazanırken o senin kazandığının 100 katını kazanıyor bunları karşılamak için paramız dövize çevrilip dışarıya çıkıyor ben bunun olmasını istemeyenlerdenim.;)
Yanlışım varsa düzeltin.:)

yusuf_3331

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
arkadaşlar site yönetimi eleştirilere açık ve kullanıcıların dilek ve önerisini dikkate alarak kendilerini geliştiriyorlar, eleştiriler siteyi daha kullanışlı ve yararlı yapacaktır. siteden beklentileriniz ve önerileriniz nedir?

TurTc Yonetim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Sevgili Arkadaşlar Son Yazımızda birdaha buradan yazı yazmamak için ayrıldık fakat, Bizzler ancak tartışarak iyiyi kötüyü, noksanı gereksinimi anlayabiliriz. Bu nedenle

TurTc Olarak bir karar aldık ve artık Tüm Eleştirilere açığız, Çünkü Türkiye olarak zı bu şekilde giderebilir ve birlikte büyüyebiliriz.
Bizden taleplerinizi bildirin,
Bizleri eleştirin,
Bizden talepte bulunun,
Bize Arkaplan resmi gönderin yayınlayalım.
Tur Tc Olarak bünyemizdeki servislerimiz ile Sadece sizlere Türk halkına hizmet vermek için buradayız.
www.liketurk.com olarak Sosyal paylaşımlarınızı yapın
www.turtc.com/kariyer ile iş ve personel arayın bizden bu konuda talep lerde bulunun.
www.turtc.com/reklam ile reklam verin veya reklam alın çok cüzzi bir rakamlarla reklamlarınızı yayınlayın veya ortağımız olun kodlarımızı sitenize ekleyin size reklam ücreti ödeyelim sizlerde kazanın.
www.turtc.com/rehber ile sitelerinizi ekleyin Nokta atışı ile sitenizi ve iş yerinizi tanıtın ve tarif edin.
www.turtc.com/posta ile tek hesap açarak hem bir posta adresi edinin ve tüm işlemleri takip edin
www.tur.tc adresimizden ücretsiz domain tescil edin ve ücretsizhosting tanımlayın web sitenizi tümü ile ücretsiz oluşturun yayınlayın.

Tüm bu hizmetleri Siz Halkımıza Sunmak bize gurur verecektir. Tek isteğimiz Yabancı bağımlılığından kurtulmak ve Refah Büyük Türkiye için el ele vermek.

TurTc
www.turtc.com Türkiye Arama Teknolojileri
[email protected]

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Şu aralar elimden geldiğince kullanmaya çalışıyorum ama biraz daha gelişim ya bir de Gmail adresine giriyorum olmuyor sanırım kendinize ait bir Email sisteminiz var!:)

TurTc Yonetim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Talebiniz üzerine Gmail ve diğer mail servisleri için giriş sorgulama imkanı güncellenmiştir. Talebiniz için teşekkür ederiz

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Talebiniz üzerine Gmail ve diğer mail servisleri için giriş sorgulama imkanı güncellenmiştir. Talebiniz için teşekkür ederiz
Önemli değil ama dediğim gibi biraz daha gelişim örneğin Chrome'a ve Opera'ya da biraz göz atarak geliştirme iyi olur.;)
Umarım başarılı olur dediğim gibi zamanla gelisir diye düşünüyorum ve elimden geldiğince.:)

CoderLo99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Çok güzel olmuş.Yayılırsa yakında gelişir.

Kalenderadam

Doçent
Reaksiyon puanı
205
Geliştirilmesi ve görsel efektler eklenmesi gerekir.

CoderLo99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Birde buna benzer bir ivdeo barındırma alanı olsa turtc mailleri için çok güzel olacak. .. Başarılar
ccleaner yazınca hiçbir şey çıkmıyor fakat ccleaner indir gezginler yazınca büssürü sonuç çıkıyor. Düzeltirseniz sevinirim . TurTc'yi AnaSayfa Yaptım :) Pişman Etmeyin :)

TurTc Yonetim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
talebiniz yerine getirilmiştir. olumsuz konular olabilir zamanla düzelecektir. bu konuda özür dileriz. Yardımlarınız bizim için onurdur. Saygılarımızla TurTc..

yusuf_3331

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
site yönetimimiz siz değerli kullanıcılarımızın istek ve görüşlerine çok önem vermekte olup, istek ve önerileri doğrultusunda çalışma yapmaktadır.Siz bizleri ne kadar çok eleştirirseniz sitemiz o kadar çok ve çabuk gelişim gösterecektir. Sizden ricamız bilgisayarlarınızdaki tarayıcıda arama motoru olarak www.turtc.com sitesini ayarlamanız.
SLOGANIMIZ. TÜRKİYENİN ARAMA MOTORU

"TÜRKİYE İÇİN HEP BİRLİKTE"
turtclogo.jpg

CoderLo99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Diğer arama motorlarına göre daha yavaş bence . Gelişebilir