Yerli Çeviri Uygulaması MOOK

Bu konuyu okuyanlar

FikretAygun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar. Üniversite öğrencilerinden oluşan bir ekiple mook uygulamasıyla karşınızdayız. Yabancı dilde metin okurken bulunduğunuz ekranı değiştirmeden sadece çevirmek istediğiniz metni seçip iki kere ctrl’ye basarak çeviri yapmanıza imkân sağlıyor. Metin çevirisinin yanında paraphrase ve crop-translate özellikleri de mevcut. Googleda o diye arattığınızda ulaşabilirsiniz. Uygulamayı kendi sitesinden(com) indirebilirsiniz. Forumda sitenin linkini paylaşmak ban sebebi mi bilmediğim için eklemiyorum. Eğer linki paylaşmak sorun değilse altına hem sitenin linkini hem de uygulamanın virüs testi sonuçlarının linkini atabilirim. Bu sayede uygulamayı güvenle kullanabilirsiniz. Uygulamayı indirip kullanarak destek verirseniz sevinirim. Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen moderatör:

Waddler

Müdavim
Reaksiyon puanı
612
Kural olarak forumda reklam yapmak yasak belli bir mesaj sınırı var diye biliyorum, detayını buradan inceleyebilirsiniz.

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Çabanızı ve başarınızı takdir ediyorum. Forum kuralları açık ve net ancak sizler gibi kuru reklam yerine emeğini sergileyen arkadaşlara müsamaha gösterebiliyoruz. Lakin açık indirme linkli ile inecek uygulamaların kullanıcının başına ne getireceğini bilemeyeceğimizden, üyelerin güvenliği adına siteniz ile ilgili bilgileri kaldırdım. Gerçekten kullanmak isteyen üyeler kendi rızası ile size özel mesaj atarak bilgi alabilirler.

Son düzenleme:

TRTURKEYTR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,380
Merhabalar. Üniversite öğrencilerinden oluşan bir ekiple mook uygulamasıyla karşınızdayız. Yabancı dilde metin okurken bulunduğunuz ekranı değiştirmeden sadece çevirmek istediğiniz metni seçip iki kere ctrl’ye basarak çeviri yapmanıza imkân sağlıyor. Metin çevirisinin yanında paraphrase ve crop-translate özellikleri de mevcut. Googleda o diye arattığınızda ulaşabilirsiniz. Uygulamayı kendi sitesinden(com) indirebilirsiniz. Forumda sitenin linkini paylaşmak ban sebebi mi bilmediğim için eklemiyorum. Eğer linki paylaşmak sorun değilse altına hem sitenin linkini hem de uygulamanın virüs testi sonuçlarının linkini atabilirim. Bu sayede uygulamayı güvenle kullanabilirsiniz. Uygulamayı indirip kullanarak destek verirseniz sevinirim. Teşekkürler şimdiden.
Ben websitenize girdim.Websiteniz'de programın hiçbir görüntüsü yok.Bence bunu eklemelisiniz.Program'ı indirme'den nasıl birşey görmek isterim.

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
Konuyu hortlatıyorum.

Firefox gibi tarayıcılarda kullanılabilecek bir eklenti yapma planınız var mı?