yenilenmiş iphone 7 nedir ? alınır mı ?

Bu konuyu okuyanlar

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
arkadaşlar merhaba, internette yenilenmiş iphone 7 satılıyor ve nerdeyse 6s ile aynı fiyatta, hatta daha düşük. acaba bunlar nedir ? alınır mı ? açıklayan olursa sevinrim.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Swap kutu yani
Örn senin ip 7 n var bozuluyor garantiye veriyorsun onlarda sana sıfır veriyor yenilenmiş odur sıfırıda var 2. El i de

--ProofStriker

Müdavim
Reaksiyon puanı
762

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
bu ürünü alan 5 kişi falan var, genelde olumlu verilmiş.

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Ufak tefek Kılcal çizikler veya ufak darbe izleri demek istemişlerdir. Çıkmayabilir de. Ama çıkma ihtimaline karşı belirtmişler.
çizik çıkarsa sorun ya durmadan ona bakar sinir olurum, telefondan soğurum. ya peki 2. el alsam içindeki parçalar değiştirilmiş mi nasıl anlarım bi telefoncudan falan alsam ?

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Bu zamanda 2. El e güven olmaz bence neden ucuz yazsınki fiyatı 3600 se sıfırı 2. Eline 3000 bin isterler bence işlem görmüş cihaz bu

---- Mesajlar birleştirildi ----

çizik çıkarsa sorun ya durmadan ona bakar sinir olurum, telefondan soğurum. ya peki 2. el alsam içindeki parçalar değiştirilmiş mi nasıl anlarım bi telefoncudan falan alsam ?
Bildigim kadarıyla Apple ın kendi garantisinde işlem gördüyse imeil i Apple da sorgulatınca işlem çıkıyordu

Bulabiliyorsan bozdurma tellere bak vede telefon toptancıları daha ucuz satar

Bir telci mesela 32 lik bozdurma teli 3200 istiyordu kutu açılmamış tr garantili 7 plus ı

Son düzenleme:

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Bu zamanda 2. El e güven olmaz bence neden ucuz yazsınki fiyatı 3600 se sıfırı 2. Eline 3000 bin isterler bence işlem görmüş cihaz bu

Bildigim kadarıyla Apple ın kendi garantisinde işlem gördüyse imeil i Apple da sorgulatınca işlem çıkıyordu

Bulabiliyorsan bozdurma tellere bak vede telefon toptancıları daha ucuz satar

Bir telci mesela 32 lik bozdurma teli 3200 istiyordu kutu açılmamış tr garantili 7 plus ı
bizim burda bikaç tane güvenilir adam var onlara bi sorucam hem j7 yi de o sırada satmış olurum daha ucuza gelir.

Ama büyük ihtimal sıfır alcam.

Son düzenleme:

Yılmaz İpek

Asistan
Reaksiyon puanı
24
bence önceden android kullanmışsan ben ios kullanıyorum androidin yerini tutmadı bence kullan biraz bana çok basit geldi ve yenilenmiş demek ikinci el gibi düşün ben pek tastip etmiyorum

en iyisi s8 yada zenfone 5

Son düzenleme:

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
bence önceden android kullanmışsan ben ios kullanıyorum androidin yerini tutmadı bence kullan biraz bana çok basit geldi ve yenilenmiş demek ikinci el gibi düşün ben pek tastip etmiyorum

en iyisi s8 yada zenfone 5
5+ senedir ipad, (bundan önce bir süre de iphone 4 deneyimim oldu) 2 buçuk senedir de android kullanıyorum, kesinlikle ios çok daha iyi. Büyük ihtimal sıfır olacağı için 6s alıcam. A8 de çok iyi gibi duruyor ama ne bileyim ya 6s daha iyi gibi geliyo bana.

Yılmaz İpek

Asistan
Reaksiyon puanı
24
5+ senedir ipad, (bundan önce bir süre de iphone 4 deneyimim oldu) 2 buçuk senedir de android kullanıyorum, kesinlikle ios çok daha iyi. Büyük ihtimal sıfır olacağı için 6s alıcam. A8 de çok iyi gibi duruyor ama ne bileyim ya 6s daha iyi gibi geliyo bana.
ben 6 kullanıyorum 6s daha iyidir diye düşünüyorum bana biraz küçük geldi mesaj yazarken falan bence plus modelini al

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
ben 6 kullanıyorum 6s daha iyidir diye düşünüyorum bana biraz küçük geldi mesaj yazarken falan bence plus modelini al
Ben işte o küçüklüğü seviyorum, öğrenciyim ve okula da götürüyorum şuanki j7 telefonum çok fena sırıtyıor hocalar falan bazen kontrol ediyor, bide taşıması bana da zor oluyor :D zaten ipadim olduğu için telefona instagram - facebook - whatsapp- messenger yüklicem bi ihtimal okey falan indirrim :D

--ProofStriker

Müdavim
Reaksiyon puanı
762
Ben işte o küçüklüğü seviyorum, öğrenciyim ve okula da götürüyorum şuanki j7 telefonum çok fena sırıtyıor hocalar falan bazen kontrol ediyor, bide taşıması bana da zor oluyor :D zaten ipadim olduğu için telefona instagram - facebook - whatsapp- messenger yüklicem bi ihtimal okey falan indirrim :D
Ben ayakkabımın içine koymuştum yakalanmamak için. Bir kere de atletimin koymuştum. Güzelim telefon ne hallere düştü :(

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Ben ayakkabımın içine koymuştum yakalanmamak için. Bir kere de atletimin koymuştum. Güzelim telefon ne hallere düştü :(
:D :D geçen gün açık yakalandım, bir kere de açtım sonra pini girmeyi unuttum cebimde kendi halinde basmış puk istiyodu o gün de tam gezmeye gidicektim Allah tan kuzenim de ordaydı onun telefonundan iletişim sağladım.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Tanıdığın varsa git bozdurma al j7 y le takasa gir 300 400 sayar ama dikkat et jelatinli kutu ve jelatin düz olsun yapışmasında sıkıntı varsa açılıp tekrar kapanmış olabilir veya spot cihazda paketleyebiliyorlar

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Tanıdığın varsa git bozdurma al j7 y le takasa gir 300 400 sayar ama dikkat et jelatinli kutu ve jelatin düz olsun yapışmasında sıkıntı varsa açılıp tekrar kapanmış olabilir veya spot cihazda paketleyebiliyorlar
Ben bozdurmayı hala anlamadım ya :D

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Ben bozdurmayı hala anlamadım ya :D
Mesela nakite ihtiyacınız var gidersiniz arçelik veya operatörden taksitle alırsınız sonrada telciye satarsınız kapalı kutu veya açık kutu buna bozdurma denir

Kapalı kutu almak daha mantıklı

2. Elden daha iyi bence

Son düzenleme:

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Mesela nakite ihtiyacınız var gidersiniz arçelik veya operatörden taksitle alırsınız sonrada telciye satarsınız kapalı kutu veya açık kutu buna bozdurma denir

Kapalı kutu almak daha mantıklı
Haa şimdi anladım,
Bugün belki telefoncuların olduğu yere iner telefonlar hakkında fiyat alırım. Bide j7 ile takasa girsem de o parayı vermezler çünkü camın üst kısmı kırıldı

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
2. Elden daha iyi
Haa şimdi anladım,
Bugün belki telefoncuların olduğu yere iner telefonlar hakkında fiyat alırım. Bide j7 ile takasa girsem de o parayı vermezler çünkü camın üst kısmı kırıldı
Arkadaşın ekran köşeden kırıktı takasta 300tl saydılar 2015 model
Senin j7 kaç model

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
2. Elden daha iyi

Arkadaşın ekran köşeden kırıktı takasta 300tl saydılar 2015 model
Senin j7 kaç model
Benimki de 2015 ama durum şu : (kırılmaz camda bir şey yok normal cam kırık)

Kırılmaz camı çıkarsam daha dökülücek ama çıkarmadım

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    85.2 KB · Görüntüleme: 326
Son düzenleme:

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Benimki de 2015 ama durum şu : (kırılmaz camda bir şey yok normal cam kırık)

Kırılmaz camı çıkarsam daha dökülücek ama çıkarmadım
Onunda cam kırıktı sağ köşe full yoktu içi görünüyordu

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Son düzenleme:

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Arkadaşlar peki en en fazla 2500 tlye, sosyal medya uygulamalarını 3 sene sorunsuz açacak, kamerası orta-iyi düzeye, bataryası 3 4 saat ekran açıklığı veren, kulaklık girişi olan, küçük oyunları açabilecek (coc gibi oyunlar), rahat kılıf bulunabilen, ekran boyutu max 5.7 inç olan (ekran kasa oranı iyiyse 6 inçe kadar olur) bir telefon önerir misiniz ? Sony istemiyorum, çok kalın bide nokia 8 istemiyorum tasarım olarak arkası çok kötü.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Arkadaşlar peki en en fazla 2500 tlye, sosyal medya uygulamalarını 3 sene sorunsuz açacak, kamerası orta-iyi düzeye, bataryası 3 4 saat ekran açıklığı veren, kulaklık girişi olan, küçük oyunları açabilecek (coc gibi oyunlar), rahat kılıf bulunabilen, ekran boyutu max 5.7 inç olan (ekran kasa oranı iyiyse 6 inçe kadar olur) bir telefon önerir misiniz ? Sony istemiyorum, çok kalın bide nokia 8 istemiyorum tasarım olarak arkası çok kötü.
İthalat s8 2700tl güvenirsen isteklerini karşılar
Eski ama s7 edge var
Mi mix 2 (en güzel tasarım bence)
Lg g6 ya bak

Op 5t var kılıfları hb den alınır

Son düzenleme:

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
S8 e kendi paramı ekleyebilirim onu almak aklımda var aslında.
S7 edge biraz eskidi sanki bide edge ekranda pembe çizgi oluyomuş kronik.
Mi mix 2 nin kamera yeri falan berbat hiç düşünmedim bile
Lg g6 aslında iyi bir seçim olabilir ancak lg almak istemiyorum çok sıkıntılı deniyor
Op5t almak istemememin sebebi op6 yaklaştı ve o geldiğinde onu alamadığım ayrı bi koyar.
S8 ithalatçı garantili kafama yattı baya, yaklaşık olarak 12-13 gün kaldı almama.
Teşekkür ederim.
Bide şunu da düşünüyorum, sadece 5-6 uygulama indireceğim ve 200 fotoğraf falan olucak (genelde ss) bu kullanım için 2500 küsür tllik bir telefonu almam doğru olr mu ? Kullanmayacağım kadar iyi donanımlı bir telefonu aileme aldırmak içimi pek rahat ettirmiyor sonuçta para kolay kazanılmıyor.