Yeni Yazıcı

Bu konuyu okuyanlar

hsnklc

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Hp C4280 bir yazıcım var şimdiye kadar memnundum artık bıktım kartuşları fazladan maksimum 1 kez doldurabiliyoruz sürekli orijinal kartuş istiyor.Öğrenciyiz her zamanda para olmuyor kırtasiyelerde 1 sayfa resime 50 kuruş alıyor ben sayfalarca çıkartıyorum bana sürekli kartuşunu doldurabileceğim bir yazıcı önerir misiniz?

latifix

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Hp C4280 bir yazıcım var şimdiye kadar memnundum artık bıktım kartuşları fazladan maksimum 1 kez doldurabiliyoruz sürekli orijinal kartuş istiyor.Öğrenciyiz her zamanda para olmuyor kırtasiyelerde 1 sayfa resime 50 kuruş alıyor ben sayfalarca çıkartıyorum bana sürekli kartuşunu doldurabileceğim bir yazıcı önerir misiniz?
bunda indirim var ben aldım fakat kartuşlar doldurulmuyor yeni karttuş 30 lira sanırım
http://www.vatanbilgisayar.com/inkj...yici,-fotokopi/productdetails.aspx?I_ID=62350

latifix

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Kardeş bence alma onu ben bıktım artık birde diyelim siyah renki bitti sadece renkli ile basmıyor illa 2 kartuşta dolu ve takılı olacak
yalnızca siyah beyaz kullansak olmuyor mu ? bu hp'nin yeni serisi bunlar bundada var mıdır öyle bişey

hsnklc

Asistan
Reaksiyon puanı
1
yalnızca siyah beyaz kullansak olmuyor mu ? bu hp'nin yeni serisi bunlar bundada var mıdır öyle bişey

Benimkinde sadece siyah beyaz kullansan oluyor ama diyelim biri bitti diğeri dolu asla hiç birşey basmıyor kartuş boş diyor.

latifix

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Benimkinde sadece siyah beyaz kullansan oluyor ama diyelim biri bitti diğeri dolu asla hiç birşey basmıyor kartuş boş diyor.
senin yazıcının aynısı bende var fakat benim değil akrabamın tarayıcısı için aldım güzel bişey fakat karttuşlar donmuş, fazla yer kaplıyor...

hsnklc

Asistan
Reaksiyon puanı
1
senin yazıcının aynısı bende var fakat benim değil akrabamın tarayıcısı için aldım güzel bişey fakat karttuşlar donmuş, fazla yer kaplıyor...

Ben bu yazıcıyı çok önceden almıştım baya para verdik o zaman tarayıcı yazıcı ve fotoğraf basma özelliği var diye tarayıcı çok işime yaradı hakkını yemeyeyim fotoğraf 1 kere bastık :D Lise de okuyorum ve Anadolu bölümü olduğu için biraz fazla resim çıkartıyoruz yani kültür dersleri ağırlıklı ve sürekli hp 351 kartuş almaktan bıktım yeni bir yazıcı almaya karar verdim.

latifix

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Ben bu yazıcıyı çok önceden almıştım baya para verdik o zaman tarayıcı yazıcı ve fotoğraf basma özelliği var diye tarayıcı çok işime yaradı hakkını yemeyeyim fotoğraf 1 kere bastık :D Lise de okuyorum ve Anadolu bölümü olduğu için biraz fazla resim çıkartıyoruz yani kültür dersleri ağırlıklı ve sürekli hp 351 kartuş almaktan bıktım yeni bir yazıcı almaya karar verdim.
hocam bildiğim kadarıyla 2515 modellerin karttuşları doldurulabiliyor, bende var bitane öyle 5 -6 ay sonra bitiyor gidiyorum 10-15 tl'ye doldurtuyorum belki senin tanıdğın varsa daha ucuza kapabilirsin...

hsnklc

Asistan
Reaksiyon puanı
1
O sorun değil doldurmak ucuza hallediyoruz da o modele bakıyım birde sağolun.

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
kartuşları çinden al tam öğrneci işi. ben lazer yazıcı için toner alıyorum çinden türkiye 124 tl olan toner çinde 15 tl
kartuşlardada aynı fiyat farkları söz konusu.

çinden alınca kargosu ücretsiz 1 ayda geliyor ama geliyor sonuçta :D

alışveriş için kredi kartına ihtiyacın var. aliexpress.com ve dx.com 'u öneririm

latifix

Asistan
Reaksiyon puanı
2
kartuşları çinden al tam öğrneci işi. ben lazer yazıcı için toner alıyorum çinden türkiye 124 tl olan toner çinde 15 tl

alışveriş için kredi kartına ihtiyacın var. aliexpress.com ve dx.com 'u öneririm
paypal hesabı olması gerekir diye biliyorum sadece kredi kartı yetiyorsa süper miş :D

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
paypal hesabı olması gerekir diye biliyorum sadece kredi kartı yetiyorsa süper miş :D
artık kredi kartı ile de direkt alabiliyoruz. zaten kredi kartı varsa paypal da alabilirler 1 liraya mal oluyor sadece

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26

dx.com eksik gönderdiği paket için Paypala şikayet ettiğimde hesabımı silmişti. Tavsiye etmem. :D

Aliexpress güzelde Paypal kabul etmiyor. Düşük profilli satıcılardan uzak durmak gerekiyor.

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
dx.com eksik gönderdiği paket için Paypala şikayet ettiğimde hesabımı silmişti. Tavsiye etmem. :D

Aliexpress güzelde Paypal kabul etmiyor. Düşük profilli satıcılardan uzak durmak gerekiyor.

şanssızlık olmuş. ben yıllardır alışveriş yaparım eksik yolladıkları olmadı dx.com'da.

fakat aliexpressde işler biraz karışık. gittigidiyor.com gibi sebest satıcılar var. ürün sayısı ve satış sayısı yüksek olan satıcıları tercih etmek gerekiyor.
aliexpressten sipariş verip te gönderilmeyen 1 kere oldu şimdiye kadar. o sipariş dışında ne söylediysem geldi.

biraz şans meselesi galiba

Koca Adam

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Bende tanklı canon mg2150 var 6000 basım yapabiliyor 1 tankla ben şu ana kadar 100 fotoğraf 2200 normal basım yaptım .. tanktaki hangi renk biterse 10 tl ye doldurabilicem. Ve yazıcıyı tankla birlikte 90 tl ye almıştım

hsnklc

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Teşekkürler o zaman tanklı yazıcılara bakıyım.

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
sonradan tanklı yazıcılarda bir süre sonra yazdırma kafasından dolayı kalite düşüyor. bu bilgiyi doğrudan tanklı yazıcı satan bir firmadan edindim.
orjinal tanklı epson l110 kullanıyorum bu güne kadar gördüğüm en kötü baskı yapan cihaz bu olsa gerek.

eğer fotoğraf baskısı yapmayı düşünüyorsan bence tek bir adres var oda HP. canon,xerox ve epson yazıcıları denemiş biri olarak benim tavsiyem hp olacaktır.

döküman baskısı yapacaksan ve maliyeti düşük olsun istiyorsan herhangi bir lazer yazıcı alıp tonerlerini çinden getirterek işini fazlasıyla görebilirsin.

hsnklc

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Aşırı iyi basmasına gerek yok zaten normal derecede güzel bir çıktı yapsın yeter.

Rüstembey

Doçent
Reaksiyon puanı
1
laser yazıcı işinizi görmezmi..bana göre öğrenci için ideal..toneri dolduruluyor..1500 sayfa civarı çıktı alabiliyorsunuz..beklemede sorun yaşamıyorsunuz(benim için önemli-mürekkepli dolma kartuşlardan nerdeyse her gün çıktı almak zorundasınız çünkü mürekkep kuruyor)..

hsnklc

Asistan
Reaksiyon puanı
1
laser yazıcı işinizi görmezmi..bana göre öğrenci için ideal..toneri dolduruluyor..1500 sayfa civarı çıktı alabiliyorsunuz..beklemede sorun yaşamıyorsunuz(benim için önemli-mürekkepli dolma kartuşlardan nerdeyse her gün çıktı almak zorundasınız çünkü mürekkep kuruyor)..

Laser yazıcılara baktım da boyutları çok büyük genelde bana benim yazıcı boyutunda bişeyler lazım.

Son mesajlar