Yeni Uygun Fiyatlı İnternet :Göknet Sizce nasıl?

Bu konuyu okuyanlar

zakirnaik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gecenlerde kuzenimin dükkana gittiğimde orada goknet afişleri görmüştüm . Ttnet altyapısı sanırım fiyatlar uygun geldi sizce nasıl?

1f76377f8c1c36d26e191e155af75dd4.jpg

Aranızda kullanan var mı? yorumlarınız neler?

Ayrıntılı Bilgi : ::..GÖKNET BİLGİ TEKNOLOJİLERİ
ben kullanıyorum sakın öyle bişey yapmayın hayatınızın hatasını yaparsını. kesinlikle tavsiye etmiyorum. bom bok. orada yazan hızlara bakmayın hepsi yalan dolan. hd vdeo izlenmiyor internet kesiliyor sürekli vs vs birsürü sorun.

oktam_06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
BEN 1 YILA YAKIN ZAMANDIR GOKNET KULLANIYORUM. ÇOK MEMNUNUM. 8 MB LİMİTSİZ KULLANIYORUM. BAĞLANTI GAYET GÜZEL. TTNETTE YAŞADIĞIM SORUNLARIN HİÇBİRİNİ BUNDA YAŞAMADIM. 24 AY TAAHHÜT YAPMADIĞIMA PİŞMANIM. 12 AY DOLUNCA YENİ KAMPANYAYA GİRCEM İNŞALLAH.

oktam_06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
TÜRKİYENİN HER TARAFINDA HİZMET VERİYOR. FAKAT UYGUN FİYATLAR SADECE ANKARA İÇİN GEÇERLİYMİŞ. DİĞER İLLERDE KABARIK FİYATLAR GEÇERLİYMİŞ. VODAFONE NETTEN AĞZIMIN PAYINI ALDIKTAN SONRA GOKNETİ GÖRDÜM. BAŞTA TEREDDÜT ETMİŞTİM. YERİ BALGATTA BAŞKA YERDE BAYİSİ FALAN YOK. MHP BİNASININ YANINDA GÖZDE PLAZADA UFAK Bİ YERLERİ VAR. ABONELİK SÜRECİ FALAN SORUNSUZDU. HATTA EVE GELİP BAĞLANTI FALAN YAPIYORLAR. BEN GEREK GÖRMEDİM KENDİM KURULUMU YAPTIM. BAZILARI KOPMALAR OLDUĞUNU SÖYLEMİŞ. NE BAĞLANTIMDA KOPMA OLDU NE BAŞKA BİŞEY. EVİM TT SANTRALİNE YAKIN MESAFEDE BELKİDE O YÜZDEN ŞANSLIYIM.. FATURA ÖDEME KISMI BİRAZ SIKINTILI. ÖYLE HER BANKAYLA ANLAŞMASI YOK. İŞ BANKASI VE YAPI KREDİNİN ATM SİNDEN YATIRILIYOMUŞ. AMA BEN YATIRMAYI Bİ TÜRLÜ BAŞARAMADIM. BORÇ YOK GÖZÜKÜYO. O YÜZDEN ÖDEMELERİ EFT İLE YAPTIM HEP. SIKINTI ÇIKMADI BUGÜNE KADAR...

Emrah5558

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yaklaşık 2 aydır Göknet kullanmaya çalışıyorum . bu süre zarfında sürekli olarak (2 ile 5 dk arası) yaşadı. Artık müşteri hizmetlerini kaç defa aradığımı ve bana "sorununuz çözümlenmiştir" şeklinde mesaj geldiğini İnan'ın hatırlamıyorum. Bu yetmezmiş gibi 2 gündür internet kullanılmayacak şekilde yavaş çalışıyor. Çözüm Yok ŞAKIN OLA HATA YAPIPTA GÖKNETE BULAŞMAYIN
--- Gönderi Güncellendi ---
Yaklaşık 2 aydır Göknet kullanmaya çalışıyorum . bu süre zarfında sürekli olarak (2 ile 5 dk arası) yaşadı. Artık müşteri hizmetlerini kaç defa aradığımı ve bana "sorununuz çözümlenmiştir" şeklinde mesaj geldiğini İnan'ın hatırlamıyorum. Bu yetmezmiş gibi 2 gündür internet kullanılmayacak şekilde yavaş çalışıyor. Çözüm Yok ŞAKIN OLA HATA YAPIPTA GÖKNETE BULAŞMAYIN

İsa Çetin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Göknet internet ankara satış temsilcisiyim.Başvurular için yardımcı olabilirim
05358968460

Rootsyl

Profesör
Reaksiyon puanı
514
size bişey diyeceğim ben süperonline kullanıyorum ve 50 mbps 200gb akk var ve 86 tl veriyorum ama şöyle bir durum varki akk bittiğinde dahi hız 24 e düştüğü için hiçbir sorun olmuyor hem akksizlerden daha ucuza artıdan birde 200gb boyunca 50 kullanıyorum en karlısı bu

İsa Çetin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
size bişey diyeceğim ben süperonline kullanıyorum ve 50 mbps 200gb akk var ve 86 tl veriyorum ama şöyle bir durum varki akk bittiğinde dahi hız 24 e düştüğü için hiçbir sorun olmuyor hem akksizlerden daha ucuza artıdan birde 200gb boyunca 50 kullanıyorum en karlısı bu
Hocam siz fiber kullanıyorsunuz ancak fiber olmayan birçok bölge var fiber altyapı varsa tabiki hizmet olarak en sağlıklısı fiber ancak ADSL de firma fark etmiyor çünkü hepsi aynı altyapıyı kullanıyor.Göknet in artısı fiyat ve taahhüt.Örneğin 24 mbps akksız paket 69 TL 16 mbps akksız paket 59 TL

Rootsyl

Profesör
Reaksiyon puanı
514
Hocam siz fiber kullanıyorsunuz ancak fiber olmayan birçok bölge var fiber altyapı varsa tabiki hizmet olarak en sağlıklısı fiber ancak ADSL de firma fark etmiyor çünkü hepsi aynı altyapıyı kullanıyor.Göknet in artısı fiyat ve taahhüt.Örneğin 24 mbps akksız paket 69 TL 16 mbps akksız paket 59 TL
hyr fiber değil vdsl kullanıyorum ancak verdiğiniz fiyatlar fena değil gayet uygun bu yüzden tuttum sizi ^^

kuzeyli06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Abi lafı hiç uzatmaya gerek yok türk telekom neyse buda o türk telekomun alt yapısını kullanıyo zaten tek avantajı ucuz olması ve akn sorununuz olmaması jet gibi hız istemiyosanız orta halli alabilceğiniz en iyisi ankara da ikamet edenler evinizde fiber yoksa türk telekom yerine bunu tercih edebilir