Yeni topladigim pc de anlık FPS droplari yaşıyorum

Bu konuyu okuyanlar

M.erva

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
1 hafta önce topladigim sistemde CS go oynarken anlık FPS droplari yaşıyorum çözüm için tavsiyeleriniz bekliyorum. Topladigim pc:
Ryzen 5 2600
MSI GTX 1060 6gb gamingX
MSI b450 anakart
Vengeance 2x8 GB 3000 MHz ram

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Sürücüleri nasıl güncellediniz? Windows nasıl kuruldu?

M.erva

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Anakartınızı tam modeli nedir? Tam sitesini bulup sürücüleri indirmeniz gereken yerin linkini paylaşabilirim. Rica ederim :)

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994

M.erva

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
indirdikten sonra ne yapacagımı ekran kartı drıverını nasıl guncelleyecegımı vs bılmıyorum da acaba bunları anlatan bır vıdeo lınkı atabılır mısnız?

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Sürücüleri indirkten sonra dosyayı açın kendi kurulacaktır zaten merak etmeyin. Diğer sürücüler için Windows'da arama yerine Windows Update yazın ve güncellemeleri denetle yapın bilgisayar eksik sürücüleri bulup kuracaktır bu süre zarfında 2-3 kere yeniden başlatma yapılabilir. En son ekran kartı için aşağıda linkini vereceğim programı indirip kurun ve bir üyelik oluşturun ardından sürücüler kısmından en son ekran kartı sürücüsünü indirebilirsiniz varsa. Bilgisayarda SSD var mı yoksa sadece HDD mi var?

GeForce Experience, Muhteşem PC Oyun Deneyimi Geçidiniz

KimBuGamzeli

Profesör
Reaksiyon puanı
1,821
Sürücüleri indirkten sonra dosyayı açın kendi kurulacaktır zaten merak etmeyin. Diğer sürücüler için Windows'da arama yerine Windows Update yazın ve güncellemeleri denetle yapın bilgisayar eksik sürücüleri bulup kuracaktır bu süre zarfında 2-3 kere yeniden başlatma yapılabilir. En son ekran kartı için aşağıda linkini vereceğim programı indirip kurun ve bir üyelik oluşturun ardından sürücüler kısmından en son ekran kartı sürücüsünü indirebilirsiniz varsa. Bilgisayarda SSD var mı yoksa sadece HDD mi var?

GeForce Experience, Muhteşem PC Oyun Deneyimi Geçidiniz

Nvidianın sitesinden indirip kurmak daha iyi değil mi ?

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Nvidianın sitesinden indirip kurmak daha iyi değil mi ?
GeForce Experience zaten bunu senin yerine yapıyor niye her seferinde gidip indirmekle ben uğraşayım ki? Hem oyun optimizasyonları ve oyun için kayıt-ekran görüntüsü gibi birçok işe yarar özellik de GeForce Experience ile geliyor.

KimBuGamzeli

Profesör
Reaksiyon puanı
1,821
GeForce Experience zaten bunu senin yerine yapıyor niye her seferinde gidip indirmekle ben uğraşayım ki? Hem oyun optimizasyonları ve oyun için kayıt-ekran görüntüsü gibi birçok işe yarar özellik de GeForce Experience ile geliyor.

Sordum sadece ben genelde sitesinden indiriyordum.