Yeni Telefon Tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

MertEfe999

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar yeni bir telefon alacağım ama ne alacağım hakkında hiçbir fikrim yok ve telefonun ücreti önemli değil.Lütfen yardımınıza ve önerilerinize ihtiyacım var.Yardım ederseniz çok sevinirim.:thumbup:

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Lg g2 lumia 1020 xperia i1 galaxy note 3 ve iphone 5s bunlar arasinda karar ver bütçe sıkıntın yoksa ve biraz beklemen gerekecek :)

efekan198

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Galaxy s 5 al bekle biraz bide iphone 5s al nasıl olsa Son model

lpsln

Asistan
Reaksiyon puanı
0
anlamadığım nokta niye bekleyipte en son çıkanı alması gerekiyor,zorunluluk mu var arkadaşlar,lütfen böyle yapmayın,hele biri galaxy s 5 bekle onu al yazmış,çok pardon ama galaxy s5 ne zaman çıkacak söyler misiniz,tahminin 2014 haziran yanılıyor muyum?arkadaşım ben mayıstan beri xperia z kullanıyorum,şiddetle tavsiye ederim,bunun yanında s4 , htc one güzel telefonlar,iphone 5i niye saymadın diyecek olusan,2100 tl veripte alınacak bi tel olduğunu düşünmüyorum..

MertEfe999

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
anlamadığım nokta niye bekleyipte en son çıkanı alması gerekiyor,zorunluluk mu var arkadaşlar,lütfen böyle yapmayın,hele biri galaxy s 5 bekle onu al yazmış,çok pardon ama galaxy s5 ne zaman çıkacak söyler misiniz,tahminin 2014 haziran yanılıyor muyum?arkadaşım ben mayıstan beri xperia z kullanıyorum,şiddetle tavsiye ederim,bunun yanında s4 , htc one güzel telefonlar,iphone 5i niye saymadın diyecek olusan,2100 tl veripte alınacak bi tel olduğunu düşünmüyorum..

İşte gerçek bir yorumcu...:thumbup::thumbup1:

sevket_19

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Eylüle az kaldı birçok telefon tanıtılacak 1 ay daha bekle sonra gene konu açarsın bizde yeni tanıtılan telefonları görüp sana tavsiyede bulunuruz en mantıklısı bu yönde.İlla şimdi alıcaksan boyutu snn için sıkıntı değilse optimus g pro alamanı öneririm boyutu sorun olacaksa htc one yok batarya çok tüketirim yedek pil taşıyayım dersen galaxy s4 market çok önemli değil telefon genel olarak kullanışlı ve kamera harika olsun dersen lumia 1020 snn için uygun olacaktır.Ama yerinde olsam 1 ay daha bekler pişman olmazdım sonra.

-MÜNZEVİ-

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeşim LUMİA 1020 almanı öneririm BİR TELEFONDAN DAHA FAZLASInı istiyorsan

-MÜNZEVİ-

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Türkiye'ye geldimi lumia 1020 geldiyse nerde satılıyor gelmediyse gelecek mi ne zaman gelicek bilginiz var mı acaba bu konuda merak ettim şimdi.
lumianın diğer modelleri tanıtıldıktan 3-4 ay sonra trde satışa çıktı 1020de en geç 1-2 ay içerisinde çıkacaktır diye düşünüyorum saygılarımla