Samsung s6 / iPhone 6 hangisini önerirsiniz?

s6 edge mi iphone 6 mı ?

• S6 Edge

Kullanılan: 5 71.4%
  • iPhone 6

Kullanılan: 2 28.6%

• Kullanılan toplam oy
    7

Bu konuyu okuyanlar

perhiz123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Selamun aleyküm arkadaşlar yeni telefon almayı düşünüyorum iki telefon arasında kaldım
Sizce samsung galaxy s6 edge mi yoksa iphone 6 mı ?

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Selamun aleyküm arkadaşlar yeni telefon almayı düşünüyorum iki telefon arasında kaldım
Dost acı söyler derler ya bu saatten sonra her iki telefon da alınmaz çıkacak olduğun maksimum limiti söyle ona göre yardımcı olalım. İllaki her iki telefon dan hangisi derseniz s6 edge derim tasarımın dan dolayı

perhiz123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Dost acı söyler derler ya bu saatten sonra her iki telefon da alınmaz çıkacak olduğun maksimum limiti söyle ona göre yardımcı olalım. İllaki her iki telefon dan hangisi derseniz s6 edge derim tasarımın dan dolayı
Sağol önerin için ben samsung veya iphoneden başka telefon kullanmadım kullanmakta istemiyorum sorum o yüzden böyle . Sizce s6 edge mi daha akışkan bi telefon yoksa iphone 6 mı? Hangisiyle performans bakımından daha iyi işler çıkartabilirim?

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Öncelilkle aleyküm selam.

Artık bu iki telefonda alınmaz. Max bütçeni söylersen sana Samsung veya İPhone telefon önerebiliriz.

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Sağol önerin için ben samsung veya iphoneden başka telefon kullanmadım kullanmakta istemiyorum sorum o yüzden böyle . Sizce s6 edge mi daha akışkan bi telefon yoksa iphone 6 mı? Hangisiyle performans bakımından daha iyi işler çıkartabilirim?
Şuan için 6 yerlerde sürünüyor ıos 11 sorunları yüzünden ama düzelir zamanla keşke 10.3.3 yüklü bir 6 olsa ya da 10.3.2 çok daha iyi olurdu işte o zaman akıcı dersim s6 hakkında bir bilgi sahibi değilim mallsef hiç android kullanmadım bile tasarım olarak güzel

Reaksiyon puanı
222
s6 daha akıcı ve kamerası daha iyi pili berbat bu ikiside alınmaz. Bütçeni söylersen daha iyi cihazlar söyleriz.

perhiz123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Öncelilkle aleyküm selam.

Artık bu iki telefonda alınmaz. Max bütçeni söylersen sana Samsung veya İPhone telefon önerebiliriz.

Şuan için 6 yerlerde sürünüyor ıos 11 sorunları yüzünden ama düzelir zamanla keşke 10.3.3 yüklü bir 6 olsa ya da 10.3.2 çok daha iyi olurdu işte o zaman akıcı dersim s6 hakkında bir bilgi sahibi değilim mallsef hiç android kullanmadım bile tasarım olarak güzel

s6 daha akıcı ve kamerası daha iyi pili berbat bu ikiside alınmaz. Bütçeni söylersen daha iyi cihazlar söyleriz.

Bütçem 2000 tl samsung note 5 de hoşuma gitti. Samsung note 5 veya başka bir samsung cihaz öneriniz varmıdır

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
İllede bu ikisi diyosan iphone kullanıcısı olarak s6 edge al derim her ne kadar edge ekranları tavsiye etmesemde iphone 6 alınmaz

Bareth Gale

Müdavim
Reaksiyon puanı
300
İki telefonda tarihe gömüldüler alınmazlar. Note 5’in bataryası falan çok kötü. Bence sen Samsung ve iPhone aşkından vazgeç koşa koşa Xiaomi Mi 6 al abi. Garantiye takılıyorsan KVK garantili al.

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Alabiliyosan s7 almaya çalış s6 artık alınabilecek bi model değil kötü manasında söylemiyorum o paraya daha güncel cihazlar bulunabilir.S7 bütçeni aşacaksa ille samsung yada apple diyosan note 5 al o fiyata iphone bulamazsın

TeknoBoss32

Müdavim
Reaksiyon puanı
494
iki telefonda alınmaz ama s6 daha iyi.garanti sıkıntın yoksa mi6 alabilirsin.varsada kvk garantili mi6 var.eğer bilinmedik marka (iyi marka ama bazıları bilmiyor trigger atmayın hemen) sony xz alabilirsin.motorola moto z de olabilir.