Yeni Telefon Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

meyaworm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sayın SDN forum üyeleri, aranıza az önce katılmak ile beraber öncelikle hepinizi selamlar akabinde de soruma geçmek isterim.
Bütçem 2000 tl, Samsung ve İphone harici bana hangi telefonu önerirsiniz? LG 4 e göz koymuştum, ısınma sorunu kafamı ağrıttı, daha önce htc one kullanıyordum, şarj sorunu sebebi ile kvk trafiğinden tüketici haklarına, oradan da paramı geri iade etmeye varan 1 senelik bir süreç başımdan geçtiği için Lg g4 ü bu batarya sorunnu sebebi ile eledim. V10 düşünsem nedersiniz? oneplus3 desem fiyatından emin değilim, g5 e de param malumunuz yetmiyor. ivedilikle önerilerinizi beklemekteyim, iyi forumlar.

FoLLow

Doçent
Reaksiyon puanı
309
Sayın SDN forum üyeleri, aranıza az önce katılmak ile beraber öncelikle hepinizi selamlar akabinde de soruma geçmek isterim.
Bütçem 2000 tl, Samsung ve İphone harici bana hangi telefonu önerirsiniz? LG 4 e göz koymuştum, ısınma sorunu kafamı ağrıttı, daha önce htc one kullanıyordum, şarj sorunu sebebi ile kvk trafiğinden tüketici haklarına, oradan da paramı geri iade etmeye varan 1 senelik bir süreç başımdan geçtiği için Lg g4 ü bu batarya sorunnu sebebi ile eledim. V10 düşünsem nedersiniz? oneplus3 desem fiyatından emin değilim, g5 e de param malumunuz yetmiyor. ivedilikle önerilerinizi beklemekteyim, iyi forumlar.

LG G5 H850 (LG Türkiye Garantili) Fiyatı - Taksit Seçenekleri

İnternetten almayı düşünürsen tam 1999 TL - 1 tl cebinde kalıyor paran yetiyor yani :D:D

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Htc,Sony falan da bakabilirsin.:)

M

Murat Burç

SDN Okuru
One plus 3 alabiliyorsan düşünme
G5 de kamera bakımından önde one plus 3 e göre performans olarak onu aratmaz

Son düzenleyen moderatör:

FOM

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
Yukarda ki arkadaşımızın söylediği gibi One plus 3 alabilme imkanınız varsa sizin için en doğru tercih olacaktır.

meyaworm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese çok teşekkür ederim ilgilerinizden dolayı, LG G5 te karar kıldım, inşallah hayırlı olur, sağolun. :)

Son mesajlar