Yeni telefon alacağım

Bu konuyu okuyanlar

cuns

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar öncelikle hepinizin yeni yılını kutlarım.Ben yaklaşık 3.5 4 yıldır note 3 kullanıyorum. Android arayüzünden çok sıkıldım. Iphone'a geçme kararı aldım ve şu anki duruma bakacak olursak fiyatlar telefonların özelliklerini karşılamamakta.Fakat telefon almak istiyorum.İşletim sistemi IOS olacak.Almışken yenisini alayım diye düşünüyorum.Aklımdaki telefon 8 plus 64 GB gri renkli olan.Yardımcı olursanız sevinirim.

FurkanT.

Müdavim
Reaksiyon puanı
340
Arkadaşlar öncelikle hepinizin yeni yılını kutlarım.Ben yaklaşık 3.5 4 yıldır note 3 kullanıyorum. Android arayüzünden çok sıkıldım. Iphone'a geçme kararı aldım ve şu anki duruma bakacak olursak fiyatlar telefonların özelliklerini karşılamamakta.Fakat telefon almak istiyorum.İşletim sistemi IOS olacak.Almışken yenisini alayım diye düşünüyorum.Aklımdaki telefon 8 plus 64 GB gri renkli olan.Yardımcı olursanız sevinirim.
Note 3'ün arayüzünden mi sıkıldınız yoksa Android'ten mi? Bence buna karar verin yoksa Ios tarafında alternatif yok ve Ios'un arayüzü sabit. Farklılık veya özelleştirme yok. Eğer özelleştirilebilir ve güncel bir Android cihaz alırsanız , sizi daha çok memnun eder.

cuns

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Note 3'ün arayüzünden mi sıkıldınız yoksa Android'ten mi? Bence buna karar verin yoksa Ios tarafında alternatif yok. Eğer özelleştirilebilir ve güncel bir Android cihaz alırsanız , sizi daha çok memnun eder.
Hem note 3 ten hemde androdden sıkıldım diyebilirim.İnternette o kadar araştırıyorum ıphone kullanmak istiyorum fakat bu 8 plus a adam akıllı alın sizi 3 4 yıl götürür diyen görmüyorum.Çok kararsız kaldım bu konuda :/ .

FurkanT.

Müdavim
Reaksiyon puanı
340
Hem note 3 ten hemde androdden sıkıldım diyebilirim.İnternette o kadar araştırıyorum ıphone kullanmak istiyorum fakat bu 8 plus a adam akıllı alın sizi 3 4 yıl götürür diyen görmüyorum.Çok kararsız kaldım bu konuda :/ .
Güçlü ve iyi bir cihaz lakin Apple telefon alacaklar artık 1 adım geriden bakıyor. Çünkü Apple'ın yaptığını duymuşsunuzdur . Batarya'yı sağlıklı koruyabilirseniz bence sıkıntı olmaz ama pilin sağlığı düşerse apple telefonun hızını kesiyor ve bu da yavaşlamaya sebep oluyor.

cuns

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Güçlü ve iyi bir cihaz lakin Apple telefon alacaklar artık 1 adım geriden bakıyor. Çünkü Apple'ın yaptığını duymuşsunuzdur . Batarya'yı sağlıklı koruyabilirseniz bence sıkıntı olmaz ama pilin sağlığı düşerse apple telefonun hızını kesiyor ve bu da yavaşlamaya sebep oluyor.
Kesinlikle haklısınız o konuda.Ben artık telefondan oyun oynayan bir insan değilim telefonu; müzik dinlemek için fotoğraf çekmek için kullanırım.Bunları yaparak pilin ömrü azalmaz sanırım değil mi? Azaltan şeyler nedir birazda konuyu açarsak sevinirim .Çünkü ben bu note 3 ü sırf oyun oynamak için almıştım.Bataryası oldukça hırpalandı diyebilirim.Şaun 2 batarya kullanıyorum gün içerisinde değiştirme durumu oluyor.Mesela kampüsteyim otobuse bindim 1 durak sonrasına gidinceye kadar telefon inanırmısınız %10 şarj yedi çok saçma durumlar yaşıyorum bu telefonla :D

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,300
İphone 8 Plus güzel bir tercih

EA14

Doçent
Reaksiyon puanı
190
iphone telefonlarındaki yavaşlama olayı biraz abartılıyor. bu olay patlak vermeseydi; bence kimse telefonun yavaşlığını fark edemiyordu. ben şuan iphone x kullanıyorum. daha önce 6s, 5s ve 4s kullanmış biri olarak eğer o kadar para verip iphone 8 plus alacaksanız; bence iphone x almanız.

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Almak istersen 8plus güzel telefon tabi o fiyata daha iyileri var

cuns

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar iyi güzel diyosunuzda şimdi iphone 8 plus fiyatına bakıyorum iphone 8 plus 4.800 ben onu indirimli 4.300 e denk getirmeye calısıcam haftasonları karne tatili falan bir şekilde diye düşünmüştüm.X 6000 tl o hiç inmiyor yani arada 1.800 tl fark var sizce çok değilmi ?

Apocalypse_

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,271
Açıkçası limitsiz bütçem olsa bile Iphone X mi Iphone 8 plus mı diye arasında kalsam Iphone 8 Plus tercih ederim. X in üstündeki çeltiği arka kamera tasarımı pek hoşuma gitmedi güzel bir telefon fakat ıphone x ile aynı özellikleri taşıyan telefonlarda var S8 Plus ve note 8 Iphone X mi yoksa S8 plus veya note 8 mi diye sorarsan ya note 8 yada S8 plus

Iphone x mi ıphone 8 plus mı dersende tabiki 8 plus

Edit: Iphone x fiyatı da tabiki etkiliyor o fiyata diğer markalarda daha iyi telefonlar var samsung s8 plus ve note 8

cuns

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Açıkçası limitsiz bütçem olsa bile Iphone X mi Iphone 8 plus mı diye arasında kalsam Iphone 8 Plus tercih ederim. X in üstündeki çeltiği arka kamera tasarımı pek hoşuma gitmedi güzel bir telefon fakat ıphone x ile aynı özellikleri taşıyan telefonlarda var S8 Plus ve note 8 Iphone X mi yoksa S8 plus veya note 8 mi diye sorarsan ya note 8 yada S8 plus

Iphone x mi ıphone 8 plus mı dersende tabiki 8 plus

Edit: Iphone x fiyatı da tabiki etkiliyor o fiyata diğer markalarda daha iyi telefonlar var samsung s8 plus ve note 8
Yorumun için teşekkür ederim gittikçe kararım netleşiyor sayenizde çok sağ olun verdiğiniz cevaplar için.

cuns

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Şuan kararım 8 plus 64 gb indirime girmesini bekliyorum bu ay içinde kesin alıcam inşallah.