Yeni telefon alacağım

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
0
Merhaba
Yeni bir telefon almayı
düşünüyorum da genellikle fiyat performans telefonlarına bakıyorum aklımda bir kaç telefon var
-General Mobile Gm5 plus
-Huawei P9
-Lg Q6
Bunların dışında da olur önereceğiniz telefon varmı yardım ederseniz sevinirim

TeknoBoss32

Profesör
Reaksiyon puanı
494
Gm 5 ve Q6 yı direk eliyorum.P9 lite demek istediniz galiba o bu cihazlar arasında alınabilir ancak ithalatçı garantili çok daha iyi cihazlar var.

Reaksiyon puanı
0
İthalat ürünleri genelde Xiaomi den bahsediyorsunuz galiba peki bu Xiaomi nin teknik servisi bulmak zor olmasın

Master Yoda

Profesör
Reaksiyon puanı
234
Merhaba
Yeni bir telefon almayı
düşünüyorum da genellikle fiyat performans telefonlarına bakıyorum aklımda bir kaç telefon var
-General Mobile Gm5 plus
-Huawei P9
-Lg Q6
aralarında p9
bunların dışında xiomi

M

Murat Burç

SDN Okuru
İthalat ürünleri genelde Xiaomi den bahsediyorsunuz galiba peki bu Xiaomi nin teknik servisi bulmak zor olmasın
Benim kardeşim 5 aydır Mi5s kullanıyor sıkını çıkmadı o yüzden servisler genelde ilgili zaten TR'de normal garanti ne kadar iyi ki?
P9 mu diyorsun yoksa P9 Lite mi sanırım eksik yazdın p9 lite ise alma zaten

imhotep

Profesör
Reaksiyon puanı
192
Gm 5 ve Q6 yı direk eliyorum.P9 lite demek istediniz galiba o bu cihazlar arasında alınabilir ancak ithalatçı garantili çok daha iyi cihazlar var.
GM 5 Plus ise neden elenir ki gayet iyi model... 2 eksiği var NFC ve parmak izi okuyucusu yok... LG Q6 neden elendi?

acipinarli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
gittigidiyor tarzı yerlerden ithalatçı garantili telefon almak çok büyük risk. İthalatçı olacaksa hepsiburada dan almak mantıklı. Arkadaşım kliksadan g4 aldı garantiye yolladı. Gittiği şerkette oratada yok telefonda. Kliksa da bizlik birşey yok servisi onlar dedi. Birşey olmaz diyerek o riske girmek bence mantıklı değil. Xiaomi 'nin kvk garantili olanları var 100-200 fazla verip adam gibi garantisi olanları almanızı tavsiye ederim.
red mi 4
hatta burası

ertugrulakgc07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Optik Görüntü sabitleyici Olmayan telefon kötü fotoğraf çeker mı

---- Mesajlar birleştirildi ----

A7 2018 almayı düşünüyorum düşünceleriniz nedir

Son düzenleme:

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
Optik Görüntü sabitleyici Olmayan telefon kötü fotoğraf çeker mı

---- Mesajlar birleştirildi ----

A7 2018 almayı düşünüyorum düşünceleriniz nedir
Optik imaj sabitleyici video kısmı ile ilgili olan kısımdır. Fotoğrafa da etkisi olur ama video kadar değil. Fotoğraf için önemli kriterler diyafram açıklığı lens büyüklüğü ve megapixel ile beraber telefonun içinde ki kamera yazılımıdır.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Peki a7 2018 tarzında bir telefon öneriniz var mı parmak izi olmasın kamera ve görüntü onemli

Hocam hepsinde parmak izi var parmak izi geç yüz tanıma standart olacak nerdeyse parmak izini tanıtmazsın olur biter. İşlemciyi geri plana atarsak zenfone5 cihazı var onda da iyi kamera, görüntü,başarılı ekran,ses çipi kulaklıkla müzik dinlemek için çok iyi,yazılımı özellik olarak başarılı zen uı, kamerasında ois var ve yapay zeka destekli hdr başarılı resimler çekebilir sd636 işlemci kötü değil verimli ve oyun filanda oynasan pubg orta ayarda rahat oynatır güzel bir model tabi istersen zenfone6'da bekleyebilirsin 1/2 aya piyasaya düşer o daha iyi olacaktır ama 2500 üstüde olabilir bekleyip görmek lazım. Bence bu cihaz a7 2018 samsungtan kamera ve işlemci olarak daha iyi. 3 kamera mevzusu orta segment cihazda biraz süs kalıyor. Zenfone5 özellikleri daha ihtiyaca yönelik.

Reaksiyon puanı
4,330
Merhaba
Yeni bir telefon almayı
-General Mobile Gm5 plus
-Huawei P9
-Lg Q6

Huawei P9 Alabilirsiniz :)

stinghardyzz

Profesör
Reaksiyon puanı
747
Merhaba
Yeni bir telefon almayı
-General Mobile Gm5 plus
-Huawei P9
-Lg Q6
P9 bunların arasında en iyisi kamerasında çok iyi cihaz