Yeni telefon alacağım telefon tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

Mmertkaygusuz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba uzun zamandır Samsung android kullanıcısıyım. Şu aralar hem servisi olsun hemde androidin programı kapatması beni mutsuz ediyor.
ios ve android arasında karar verip yeni telefon alacam. Yeni telefon bir tarafta yine android Note 8 diğer tarafta iphone 7+ veya 8+. Cevaplarınızı bekliyorum

TeknoBoss32

Müdavim
Reaksiyon puanı
494
note 8 bu iki cihazdan çok daha üstün.
-batarya olarak
-hız olarak
-kamera olarak
-kişisel ama tasarım olarak
çok daha üstün bir cihaz

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Her iki cihaz arasında 8 plus imkanın varsa ama 7 plus pişman bırakmaz diğer cihaz dersen note 8 tartışmasız şuan en iyi telefon

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Kesinlikle Note 8.

qwert123436

Doçent
Reaksiyon puanı
60
note 8 almanı tavsiye ederim
mate 10 da bakabilirsin

Mmertkaygusuz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hepinize teşekkür ediyorum. Gönül ister ki android, ios gibi sorunsuz çalışsın. Tek şikayetim bu.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Galaxy Note 8 Kamera Performansından tut işlemci tepki performansına kadar üstün düzeyde seni pişman etmez

EA14

Doçent
Reaksiyon puanı
190
telefon tercihlerinin arasında iphone 8 plus var; eğer bütçen bu telefonu almaya izin veriyorsa direk iphone x almalısın; asla pişman olmazsın

Bareth Gale

Müdavim
Reaksiyon puanı
300
Bunların arasından ben Note 8 derim. Ama ben olsam hiçbirini almam gider Mate 10 Pro alırdım.

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Note 8 alabilirsin yakınımda kullananlar var memnunlar ben almam o ayrı ama üzmez alanı korkma

Aykutisk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ios da android de öneriyorum ancak hiçbir samsungu önermiyorum kardeşim okadar samsung geçti elimden hep pişmanlık oldu bana mı denk geldi bilmiyorum

Mmertkaygusuz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ios da android de öneriyorum ancak hiçbir samsungu önermiyorum kardeşim okadar samsung geçti elimden hep pişmanlık oldu bana mı denk geldi bilmiyorum
Aslında servisinden şikayetçiyim ben özverili değiller

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bunların arasından ben Note 8 derim. Ama ben olsam hiçbirini almam gider Mate 10 Pro alırdım.
Mate 10 pro'nun kamerası çok iyi benimde hoşuma gidiyor ama bakalım

Son düzenleme:

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Genelde fotoğraf video o kadar değil

Note 8'in Video performansı ve gece çekimi çok daha iyi OİS teknolojisi haraketli fotoğraflar çekerken bulanık çıkmasına engel oluyor video çekerken titremeleri engelliyor Mate 10 Pro maalesef bu konuda geride

kansar90

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Eğer root yapıp kullanmicaksan android alma ikisi arasinda bir fark olmuyor. Hatta uygulamalar daha kaliteli. Eger rootlarim oyle kullanirim diyosan da tadindan yenmiyo.Bulabilirsen Pixel 2 xl al yurtdışı rootlamasan da olur. sürekli güncel ve stabil. kamera da bir harika.

Not: Note 8 icin onerimdir. Rootladiktan sonra l speed performans modu kullanin hem batarya hem performans acayip iyi olur. webview performansi cok artıyor. Gelistirici seceneklerinden de coklu webviewi aktif edin.

Ncakar

Asistan
Reaksiyon puanı
60
Arkadaşlar merhaba uzun zamandır Samsung android kullanıcısıyım. Şu aralar hem servisi olsun hemde androidin programı kapatması beni mutsuz ediyor.
ios ve android arasında karar verip yeni telefon alacam. Yeni telefon bir tarafta yine android Note 8 diğer tarafta iphone 7+ veya 8+. Cevaplarınızı bekliyorum

Samsung kullandığın sürece programların kapanması donması yanıt vermemesi durumunu yaşayacaksın samsung kullandığım ve ailem halen de samsungun çeşitli türevlerini kullandığı için biliyorum. Note 8 de alsan yaşayacaksın. Ben 1 yıl 2 gün önce Huawei Mate 9 aldım kardeşim de yaklaşık 10 ay önce p9 aldı ikimizde bir gün olsun bir kere bile bu sorunları yaşamadık. Benim tavsiyem Mate 10 pro alman yönünde ama tabii para senin olduğu için karar da senin :)

Sahilmb07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6

Kardeş hiç tereddütsüz note 8 al derim tamam servis biraz sıkıntılı ama arıza yaparsa şansına artık bende 5 senedir samsung kullandım iphone 8 plus a geçiş yaptım yurtdışından aldım note yoktu aldığım yerde ucuz diye aldım ama çok pişmanım androidi arıyorum