Yeni Telefon Alacağım Tavsiye !

Ne Yapmalıyım

• İphone 7

Kullanılan: 4 33.3%
  • İphone 6s

Kullanılan: 0 0.0%
  • Başka cihaz

Kullanılan: 8 66.7%

• Kullanılan toplam oy
    12

Bu konuyu okuyanlar

MehmetCBL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Merhaba arkadaşlar.Şuan bende iphone7 plus var fakat pek memnun değilim.Samsung s7 edge kullandım çok efsane telefondu fakat 2. haftadan kasmaya başladı cihaz.Kasmayacak güzel cihaz öneriniz varmı yada iphone 7 veya 6s mi alim ?Birde amacım yeni bilgisayar almak bu cihazı satıp parasının bir kısmını alacağım bilgisayar için yaptığım yatırımıma ekliyeceğim teşekkürler

Firat95

Asistan
Reaksiyon puanı
36
Servis konusunda kesin bişey diyemem. Çünkü kullanmadım servislede bir işim olmadı. Ama android telefonların hepsinin servisi aynı durumdadır hemen hemen bi kaç tanesi farklı. Bence Mate 9 alabilirsin dostum, telefon tam bir amiral gemisi ve her yönden harika. S7den tek farkı su geçirmez olmaması oda bence çok önemli değil sonuçta bugüne kadar tüm telefonların su geçirmez değildi bence :) Bi araştır kesinlikle almanı öneririm. Ha şunun altını çizeyim, servis konusunda samsungtan iyidir ona emin olabilirsin :D

MehmetCBL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Bence bütün servisler samsung servislerinden iyidir o ayrı :D Araştıracağım Huawei Mate 9 u teşekkür ederim

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Merhaba arkadaşlar.Şuan bende iphone7 plus var fakat pek memnun değilim.Samsung s7 edge kullandım çok efsane telefondu fakat 2. haftadan kasmaya başladı cihaz.Kasmayacak güzel cihaz öneriniz varmı yada iphone 7 veya 6s mi alim ?Birde amacım yeni bilgisayar almak bu cihazı satıp parasının bir kısmını alacağım bilgisayar için yaptığım yatırımıma ekliyeceğim teşekkürler
illa iphone olacaksa 7 plus al, ama mate 9 , p9 gibi cihazlarda alabilirsin.Merak ettiğim tek konu s7 edge nasıl kastırdın ? ilginç...

EEAofficial

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
LG V20 veya G5 alıp, kalan para ile LENOVO Laptop almanı tercih ederim.

MehmetCBL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
illa iphone olacaksa 7 plus al, ama mate 9 , p9 gibi cihazlarda alabilirsin.Merak ettiğim tek konu s7 edge nasıl kastırdın ? ilginç...
iphone 7 plus zaten var satıcam onu.Büyük bir ihtimal android bir telefon düşünüyorum.Ayrıca kastıracak birşey yapmadım öyle s7 edgeye :D Cihazı servise gönderdim fabrikasyon hata varmış fakat kullanıma bağlı ekranda oluşan çiziklerden dolayı 450 lira para istediler değişim için.Bende Tüketici Hakları Mahkemesine verdim paşa paşa ödediler :D

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Huawei nin türkiye müşteri desteği hakkında bir bilginiz varmı?Ben biraz talihsiz birisiyimde kesin telefona birşey olur :D
Huawei'nin, kapıdan alıp kapıya bırakma servisi var.. Telefonun arızalandığında Huawei'ye bildirmen yeterli oluyor.

Mate 9, CES fuarında 8 ödül almış. SDN söylememiş ama bilmekte fayda var..

MehmetCBL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Huawei'nin, kapıdan alıp kapıya bırakma servisi var.. Telefonun arızalandığında Huawei'ye bildirmen yeterli oluyor.

Mate 9, CES fuarında 8 ödül almış. SDN söylememiş ama bilmekte fayda var..
bugün veya yarın mediamarkta gidip bakıcam huawei mate 9 a

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Lg g5,V20,S7 Edge bunlara bak derim,taşınabilir batarya kullanırsan sana İ6s'i tavsiye ederim.;)

alihanabi

Asistan
Reaksiyon puanı
93
İphone 7 Plus da kasıyorsa biz ölelim bence :D :D

FK5896

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Hocam 7 plus ı neden sevmediniz?

CanOkyay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Xiaomi mi 5 tavsiye ederim artan parayıda biraz daha biriktirip pc toplarsın benimde laptop bozuldu para biriktiriyodum yeni pc toplamak için dün dayanamadım hepsiburada dan mi5 aldım iphone 5s kullanıyordum onunda yere düşmekten kasası ezilmişti ekranı biraz yukarı kalkmıştı ekran pembeleşiypdu onun ekranını ve kasasını değiştiricektim ona okadar para vermektense mi5 almak daha mantıklı geldi iphone u da satarım pc için biriktirmeye devam ederim hem şuan pc toplanmaz hem dolar yüksek hemde ryzen işlemciler çıkacak

Reaksiyon puanı
46
7 Plustan niye memnun değilsiniz? Atılan yorumları okumadım eğer cevapladıysanız...

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Mate 9un kamerası P9 un dahi gerisinde. İşlemcisi gayet performanslı fakat. Servis konusunda Huwei devrim yarattı bu sene haberiniz yok sanırım. Biraz araştırın şuan servis konusunda neredeyse en iyi

Knock0ut

Asistan
Reaksiyon puanı
60
Mate 9un kamerası P9 un dahi gerisinde. İşlemcisi gayet performanslı fakat. Servis konusunda Huwei devrim yarattı bu sene haberiniz yok sanırım. Biraz araştırın şuan servis konusunda neredeyse en iyi
Huawei kesinlikle servis konusunda zirve. İlk ay kullanıcı ekranı kendisi kırsa bile ücretsiz tamir yapıyordu yanlış hatırlamıyorsam.

Mate9 bence de sizin için en iyi alternatif olur.

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Huawei kesinlikle servis konusunda zirve. İlk ay kullanıcı ekranı kendisi kırsa bile ücretsiz tamir yapıyordu yanlış hatırlamıyorsam.

Mate9 bence de sizin için en iyi alternatif olur.
Hocam bence mate 9 yerine arkadaşımızın Huawei p10 plusı beklmesi lazım. Kamera konusunda çok iddialı. Üzülerek söylüyorum Mate9 kamerasıyla şuan bütün amiral gemilerinin en gerisinde :( Ben Mate 9 dan efsane bir şey beklıyordum çünkü