Yeni tanışılan kızla nasıl konuşulur?

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Koptum yaa :D :D hacı bşka işinizmi yok Forumlarda kızlarla ne konuşcam dye araştırıyonn :D

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
herkes bir araştırma içinde nolacak yaa bırakın sorsunlar

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
[video=youtube;iUHOPM7YrhI]http://www.youtube.com/watch?v=iUHOPM7YrhI[/video]

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Hışt fıstık nasılsın dersin o da ya Iyidir yada tokadı patlatır.

Burk.Clik

Profesör
Reaksiyon puanı
40
İnternette biri bu isler icin kitap satiyor pdf formatinda :D sitesinde bu konular hakkinda yasanmis olaylar, adamin dedigini yapip basarilin sonuc alanlarin hikayesi var :D. Sosyal ortamlarda pasif olanlarin siteye bir goz atmalari onlar acisindan yararli olabilir. Adamin ismini hatirlamiyorum ama eminim forumda bahsettigim kisiyi bilen birileri vardir

kpln04

Profesör
Reaksiyon puanı
2
valla konuşulurmuş amcaın oğlu 1 aylık sevgilisi için vodafone red sınırsıza geçti ilk sevgilisi hemde

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Dostum sürekli kendinden bahset kızlar kendinden bahseden erkeklerden hoşalınrlar. ;)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya beyler ben bi işyerinden kızdan hoşlanıyordumve sonunda ablamı yoladım konuşması için blam konuştu işte seninle cıkmm istiyor filan dedi kıza ..kız hayır dedi. diger gün yine kızla konuşmuş neden filan kız yine hayır demiş.. ama3 . gün kız ablamı çgırdı ve dediki hani ban teklif açmıştıya kardeşin evt diyorum demiş...Dneden labilir lütfen yardım edin...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
knka makarnayı severmsin de oda evet severimde nereden çıktı bu der ondan sonra bende severimde içindeki esanslardan yiyemiyorumda sonra arkasına bu cevabın sorunu yapıştır direk gerisi gelir muhabbetin :clap:

TalhaCtn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeşim herkes aynı şeyi diyor kendin ol tamam da ne konuşacağız ne hakkında bi konu yok.