Yeni tanışılan kızla nasıl konuşulur?

Bu konuyu okuyanlar

T

tahrim

SDN Okuru
abiler manyag sınız valla türk milleti işte böyle yardım sever bu işide hallettik hadi başka forumalara geçelim ;-)) abiler adama belki rahat batıyo rahat ol kendin ol belki adam çöpçü raki ne iş yapıyosun la doğruyu söyle eminim hiç birinizin ciddi bir ilişkisi yoktur kadına ne kadar az şey söylerseniz o kadar. herşeyi söyleyebilirsiniz gerçek dışında sadece oyalayın eğlenmesini sağlayın yeter :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bazıları senin gbi düşünmüyolar ama tanışmak feys de giddikçe çoğalıyor gibi :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar ben biraz utangaçım 3 tane facebook dan tanıştığım kızlar var kızlar kamera ile görüşmek istiyor ben utanıyorum şuan biri benle buluşmak istiyor face de mesaj yazıor buluşalım diye fakat ben utanmaktan cevap yazamıyorum. Utangaçlığımı nasıl yencem bilmiyiroum :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Normal konuş, rahat ol, keyifli ol, neysen o ol. Gerisi gelecekse gelir zaten.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Byler Ben Bugün Birine Aşık Oldum.. Adı SULTAN Ama Kıza Açılmam İyi Olacak Gibi Görünüyor 2-3 Gün Konuşmalar Yapacağım Kendisiyle Sonrada Teklfi Basacağım İnş Kabul Eder:))

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşalar ben okulumdan bi kızı seviyorum tanışıyoruzda ama fazla samimi deiliz ve ben bu kıza fena şekilde aşık oldum yani onu görünce
heycanlanıyorum hiç kimseye öyle bi tepkim olmadı ilk defa böle oluyo
ve ben onunla aramı yapmak istiyorum yani onu seviyorum onun yanına gidince ne konular hakkında konuşmalıyım

dadaş27

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Arkadaşalar ben okulumdan bi kızı seviyorum tanışıyoruzda ama fazla samimi deiliz ve ben bu kıza fena şekilde aşık oldum yani onu görünce
heycanlanıyorum hiç kimseye öyle bi tepkim olmadı ilk defa böle oluyo
ve ben onunla aramı yapmak istiyorum yani onu seviyorum onun yanına gidince ne konular hakkında konuşmalıyım
Em onu.

Allahım yarabbim yaa.
Zorla sinir ediyorsunuz insanı ha, burası ne sitesi, biz pzvng miyiz ?!

Bi' baksana son mesaj ne zaman yazılmış, ne yazılmış?!

Arkadaşım, insanlar değişir, herkes aynı değildir. Kızların çoğu playstationun adını bile bilmezken ben sevgilimle counter-strike online oynayan biriydim.
Yani anlayacağın, böyle site site dolaşıp medet umma.
Ha şöyle bir şey var, bizim kezbanların genel özelliğidir, cool takıl ve onları elde etmek istiyorsan onları ciddiye alma.

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Değil mi?
O kadar "tık" yapıyorlar, hit getiriyorlar. Sonuçta su yakmıyor site. :D

Bu bakış açısını şu örnekle pekiştirelim...

Şu anda ; 7086 Kişi Online Durumdadır. 133 Kayıtlı Kullanıcı, 6953 Ziyaretçi Bulunmaktadır.

:)

ysf.taskin

Asistan
Reaksiyon puanı
9
18 yaşındayken aynı konudan muzdariptim. google a " kızlarla ne konuşulur " yazmıştım:D arama geçmişinde abim görüp kahkaha atmıştı. heydi gidi günler hey:D

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
18 yaşındayken aynı konudan muzdariptim. google a " kızlarla ne konuşulur " yazmıştım:D arama geçmişinde abim görüp kahkaha atmıştı. heydi gidi günler hey:D

Puhahahhahh :D

Bişeyler bulabildin mi peki? :D

Artvincenter

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Arkadaşlar konu ile aklıma gelen bir kural geldi DÖRTSE kuralı çok dogru bir kural :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selam ben çok utanık birisiyim ve ne konuşcamı ve neler yapcamı bılmiyorum
:blushing:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ilk basta sakin kendini ezdirme guven olmadan hc bisey olmaz kiza kendini anlat

P.Cedric

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Normal muhabbet et erkek arkadaşların gibi ama gidipte samsung yeni bir cihaz çıkarmış yok beşiktaş bu hafta ne yapar gibi konulardan bahsetme. Oda senin bir arkadaşın tek fark o bir kız. Yani erkek muhabbeti yapma. Kitaplardan dizilerden filmlerden bahset. İnsanlar hakkında yorum yap. Hayattan beklentilerini anlat. Konu çok sen asosyal sin sıkıntı burada.

Empatik

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Peki ya hoşlanmakta olduğumuz kızı yakın arkadaşlarımdan birisi seviyorsa "hatta teklif etmiş ancak olumsuz yanıt almış birisi ?" O zaman ne yapmalıyız ki.

dadaş27

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Peki ya hoşlanmakta olduğumuz kızı yakın arkadaşlarımdan birisi seviyorsa "hatta teklif etmiş ancak olumsuz yanıt almış birisi ?" O zaman ne yapmalıyız ki.
O arkadaşla ne kadar yakın olduğuna bağlı.
Çok yakın arkadaşınsa, arkadaşını tercih et ve kızdan vazgeç, ki aksi takdirde kıza açılsan dahi seni de reddedecektir.
Onun dışında eğer fazla yakın arkadaşın değilse, kıza açılabilirsin. Ama kız kendisine açılan çocuğun seninle arkadaş olduğunu biliyorsa muhtemelen yine reddedebilir.

Empatik

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
O arkadaşla ne kadar yakın olduğuna bağlı.
Çok yakın arkadaşınsa, arkadaşını tercih et ve kızdan vazgeç, ki aksi takdirde kıza açılsan dahi seni de reddedecektir.
Onun dışında eğer fazla yakın arkadaşın değilse, kıza açılabilirsin. Ama kız kendisine açılan çocuğun seninle arkadaş olduğunu biliyorsa muhtemelen yine reddedebilir.

:( :(

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
kafana şapkadan başka bişey takma şurda 60 sene ömrümüz var zaten

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:huh:yaa kızla yakında buluşcaz kız bnm okulda ama aynı sııfta değiliz buluştuğumuzda ne konuşmalıyız Allah aşkına açıklamalı bişi olsun yaa:wub::tt1::huh::angry::devil:

Amanda

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Abi ya ahahahahhaha böyle konulara bitiyorum :D kız sadece ":)" yapıyorsa bil ki sıkılmıştır,diretme..