Yeni site açtım nasıl tanıtmam gerek ?

Bu konuyu okuyanlar

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
"Bu arada Nusret azcık düşür fiyatları valla her geldiğimizde evi arabayı bırakıp çıkıyoruz yazıktır günahtır."
bu nedir hocam :D ciddi soruyorum hiç nusrete gittin mi?

Emrateş

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Hocam mecaz anlamayacak kadar yaşınız küçükmü ? 6 kere gittik nusrete 600-700 tl den az hesap ödediğimizi hatırlamıyorum.Boş eleştiri yapmak yerine biraz yapıcı eleştiri yapmayı tercih edin.

ProofTechTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Hayırlı olsun öncelikle. Tavsiyem bulduğunuz her fırsatta youtube yorumlarında falan paylaşmanız.

Emrateş

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Teşekkürler hocam çok fazla videoda paylaştım ama youtubedan çok fazla trafik gelmiyor başka önerileriniz varmıdır ?

OFD

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şöyle bir önerim var bunun için, bende 24.07.2017'de bir web sitesi açtım ve 24.07 - 21.08 arasında 3.700 civarında bir gösterime sahip şu anda. Bunu sağlamam da ki en büyük etken internette farklı chat sayfalarında ( örn. chatango ) gruplarda tanıtımlar yapmak. Belki sizin sitenizin gösterimi daha yüksektir bilemiyorum ama 1 aydan daha kısa bir sürede 3700 civarında gösterim elde etmek yeni bir site için kesinlikle önemli bir durum.

Gokturk Grafık

Öğrenci
Reaksiyon puanı
32
Facebook üzerinden çeşitli eğlence vs. gruplara katılarak sitenizin ücretsiz reklamını yaparsanız daha iyi olacaktır diye düşünüyorum.