Yeni site açtım bakarmısınız ?

Bu konuyu okuyanlar

Emrateş

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Selamlar beyler 1 haftadır üzerinde uğraşıyorum.Geniş bir içerik platformu sitesi.Onediodan tamamen farklı insanlar içerik girip paylaşamıyor sitenin belli bir jargonu var diğer içerik sitelerine göre biraz daha absürt ve eğlenceli bir dilde yazılıyor içerikler.

Sürekli geliştirmeye devam ediyorum , çok fazla eksiği var ama her gün kapatıyorum eksiklerini.Sizinde görüşlerinizi ve eleştirilerinizi bekliyorum.Yapıcı olup yıkıcı olmayan her türlü görüş ve eleştiriye açığım.

Sitenin ismi ;OneBuneSune - En farklı Eğlenceli ve Bilgilendirici içerik platformu

denissMDTV

Asistan
Reaksiyon puanı
127
evet ilk bakışım ben biraz değil baya kötü eleştirmenimdir :p

site güzel arayüzleri de beğendim tek bir sorun biz gamerlara daha da geniş yer olsa :p

Emrateş

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Aynen hocam teknoloji ve oyun zaten özel ilgi alanım olduğu için oraya ekstra abanıcam şuan pek bir içerik yok ama 1-2 haftaya en az 50-60 tane olur.Teşekkürler yorumunuz için.

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
sitenin tasarımı beni 2006 ya götürdü bu tasarımla bi yere geleceğini sanmıyorum. biraz paraya kıyıp 20 30 dolar civarına iyi bir tema satın alabilirsin
domainde onedionun çakması gibi olmuş daha özgün bir domain ismi bulabilirsin

Emrateş

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Hocam 60 dolar verdim zaten temaya newspaper teması kendim yazmadım script değil.Tasarımda tam olarak neyi beğenmediniz ona göre birkaç ayarlama yapayım.Birde domain konusunu düşündümde onedio ile tek benzerliği one kısmı çok sorun olacağını düşünmüyorum.

KingOfEverything

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sitenin arayüzü gayet güzel fakat daha pratikleştirebilirsin diye düşünüyorum.Onun dışında söyleyeceğim bir şey daha var,
günümüzde kullanılan sitelerin renk seçimleri "çoğunlukla" mavi ve beyaz.(bkz:facebook,twitter) onun dışında daha yaratıcı birşey bekliyorum senden :)
Turuncu-beyaz düşünülebilir.Eline sağlık dostum bundan sonra takipçinim :)

Emrateş

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Eyvallah hocam site neredeyse her gün değişiyor eksiklerini gideriyorum daha fazla tavsiyen görmek istediğin şeyler varsa yazarsan çok sevinirim.Tavsiyeleri aldım ilgilenmeye başlıyacağım.Takip ettiğin için çok teşekkür ederim pişman olmaman için elimden geleni yapıcam.