Yeni sezon öncesi telefon önerileriniz-düşünceleriniz

Bu konuyu okuyanlar

Dase

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar
Başlıktada belirttiğim gibi hem tavsiye hemde düşüncelerinizi önemsediğim için konu açtım.
Uzun süredir telefon arayan ve bu nedenle de aklı çok çok karışmış olan biriyim. Telefonda çok fazla oyun oynayan biri değilim(canım sıkıldığında), sosyal ağlar- internet ve klasik telefon işlevleri için kullanıyorum. Çektiğim fotoğrafların yeteri düzeyde kaliteli olması, pilin en azından bir günü çıkarabilmesi, telefonun en az 2-3 sene kasma gibi durumlar olmadan kullanabilmem, küçük bir telefon olmaması, ve tasarımı benim için önemli kıriterler. ( 1500 tl yi geçmek istemiyorum ve telefonu hepsiburada falan oralardan almayacağım)Araştırmalarımda bulduğum telefonlar ve kısa notlar :
HTC Desire Eye ( piyasada neredeyse yok)
ASUS Zenfone 2(Güçlü bir telefon lakin tasarımı kötü ve batarya-?)
SAMSUNG A5-2016 (Şık lakin işimi görürmü bilemiyorum)
SONY Xperia Xa
LG G4 ( Herkes sorunları var diyor ?)
SAMSUNG Note4(Note 7 çıkacak fiyatı sizce ne kadar düşer aklıma en çok yatan bu lakin fiyatı düşerse)
SONY M5(Bununda sorunları olduğu söyleniyor)
Varsa başka önerileriniz nedeniyle birlikte yazarsanız ve bu telefonları yorumlarsanız sevinirim. Uzun bir yazı oldu kusura bakmayın.

PCWORMS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
istemiş olduğun özelliklere ve fiyata göre benim önerim

iPhone 5S

Sıkıntı yaşamazsın.

as66

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Note 4 yazdığınız modeller arasında en mantıklısı, ekranın büyük olması sizin için avantaj ise Note 4 tavsiye ederim.

Dase

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
istemiş olduğun özelliklere ve fiyata göre benim önerim

iPhone 5S

Sıkıntı yaşamazsın.
5S küçük olduğu için ve iOS(kullandığım bir cihaz var ) düşünmüyorum . Yorumunuz için teşekkürler.

Dase

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Note 4 yazdığınız modeller arasında en mantıklısı, ekranın büyük olması sizin için avantaj ise Note 4 tavsiye ederim.
Bencede en mantıklısı Note 4 gibi ama fiyatı düşerim sizce 2 Ağustosta Note 7 tanıtılacak 2 haftayada satışa çıkacak deniyor. Çok acelem yok eylüle kadar bekleyebilirim. sizce durum ne olur ? yorumunuz için teşekkürler.

gokhan999

Doçent
Reaksiyon puanı
76
Note 4 güzel telefon tasarımı iyi pili iyi ayrıca hızlı telefon

Dase

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bütçem 1500 tl max vermek istiyorum oda çok makul bir telefon olursa biri lenovo p1 i önermiş biraz araştırdım hoş bir telefon gibi 1000-1200 tl arası fiyatı var kullanan veya bilen varmı bu telefonu eksileri ve artıları nelerdir. Note 4 konusunda dediğim gibi o fiyata almam note 7 çıkınca 1500 civarına düşermi beklemelimiyim? mesajlarınızı bekliyorum teşekkürler

Bartu Bilgi

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Arkadasimda p1 var sarji bitmiyor.powerbank olarak bile kullaniyoruz

cengover05

Müdavim
Reaksiyon puanı
447
Note 4 söylediğin cihazlardan en mantıklısı ve suan ben note 4 un seni 2 sene goturebilecegini düşünüyorum. 3 de olabilir ama zaten 2. Senede sıkilacaksın. İnsanoğlunun genel özelliğidir bu değişim sever.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Note 4 ün fiyatının düşeceğini sanmıyorum note 7 ile birlikte zamanının en iyi telefonuydu ve resmi yollardan onun kadar iyisi o fiyat bandında yok

as66

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Bencede en mantıklısı Note 4 gibi ama fiyatı düşerim sizce 2 Ağustosta Note 7 tanıtılacak 2 haftayada satışa çıkacak deniyor. Çok acelem yok eylüle kadar bekleyebilirim. sizce durum ne olur ? yorumunuz için teşekkürler.
İthalatçı garantili düşünürseniz piyasada 1650 TL civarında bulabilirsiniz. Fiyatı düşer diye tahmin ediyorum. Bu düşüş de 50-100 TL civarında olur.

emirsacu

Asistan
Reaksiyon puanı
16
LG G4 önerimdir.
ve ya reeder p10s de olabilir.
tam bir fiyat performans telefonu.

Son mesajlar