Yeni Savaş/Yarış Oyunu Grip Combat Racing

Bu konuyu okuyanlar

SacheM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Herkese merhaba uzun zamandır bu tarz oyunlara hasret kalmıştım en son Blur ve Split Second oynamıştım.Artık araba yarışları daha çok simülasyon tarzında yada arcade sokak yarışları tarzında.Eskiden Rollcage adında bir oyun vardı hatırlayanınız varmıdır bilmiyorum çok ilginç ve süper hızlı araçlarla hem yarışıp hemde savaşıyorduk.Mario kart tarzında oynaması ve rekabeti iyi bir oyundu fakat bunlar 1999-2000 yıllar arasındaydı.Şimdi birkaç eski yapımcılar tekrardan inşa ederek Grip Combat Racing adında oyunu çıkardılar.Grafikler ne kötü nede çok iyi sadece iyi denilecek bir tarzda.Grafikler geç yükleme harita dışı yollarda nesnelerin içinden geçme veya havada durma gibi hataları mevcut.Müzikler 1 tane müzik dışında(Xtigma-Crash City)akılda kalıcı değil.Ses efekleri ise iyi.Ses duvarını kırma,makineli tüfek sesi,havada uçuşan roketler iyi bir şekilde yedirilmiş.Oynanış olarak bütün power-uplar ve araçlar iyi bir şekilde dengelenmiş biçimde çıkıyor.3 tane sınıfımız bulunuyor bunlar Speeder,Aggression ve Tanktır.Mekanik olarak eski oyunlardaki mekanikleri korumuşlar.Eğer bu tarz oyunları seviyorsanız bir göz atmanızı tavsiye ederim.
Buda bizzat kendim çektiğim oynanış videosu iyi seyirler