Yeni Rent A Car Yazılımı [ Responsive - Php ]

Bu konuyu okuyanlar

Web Kartalı

Asistan
Reaksiyon puanı
115
Mrb Arkadaşlar,

Kodlamasını yeni bitirdiğim Web Tabanlı Rent A Car Yazılımı hakkında öneri ve eleştirilerinizi bekliyorum.

Dün itibariyle SATIŞA Çıktı.

DEMOYU İNCELEYEBİLİRSİNİZ

Ana Yönetici
Kullanıcı Adı : 1
Şifresi : 123
(Ana Şube Çalışanı Aynı Zamanda Tam Yetkili Kullanıcı)

Örnek Bayii | Şube Kullanıcıları

Bitlis Şubesi
Kullanıcı Adı : 2
Şifre : 123

Ana Şube
Kullanıcı Adı : 3
(Ana Şube Çalışanı Fakat Yetkisi Yok)

Mardin Şube
Kullanıcı Adı : 4

Malatya Şube
Kullanıcı Adı : 5

0mKCnJ.png

YNY

Asistan
Reaksiyon puanı
44
[Müşteriler -> Müşteri EKLE]
[Araçlar -> Araç EKLE]
[Kullanıcılar -> Kullanıcı EKLE]
[Şubeler -> Şube EKLE]
[Ödemelerim -> Ödeme EKLE]
[Alacaklarım -> Alacak EKLE]

Bu kısımlar ilk açıldığında kapalı olmalı. Açılır kapanır olmalı (collapse), menülere basınca asıl görünmesi gerekenler aşağıda kalıyor.

Güncelleme işlemini aynı formlarda yapmışsın, (collapse) yaparsan biraz sorun olur.

Oraya bir çözüm bulabilirsin veya güncellemeyi başka sayfaya yapabilirsin.

Sitenin eksiklerini bir oto kiralama dükkanında onlara göstererek öğrenebilirsin. Biz işin içinde olmadığımızdan tam olarak bilemeyiz.

Birde "araç takip sistemi" yazısı bana gps den araç takibi çağrıştırıyor. Öyle anlaşılabilir. Belki kaldırabilirsin.

Web Kartalı

Asistan
Reaksiyon puanı
115
@YNY eyvallah kardeşim, yorum için teşekkürler.
Menüler konusunda haklısın , bende ilk aşamada kodlarken öyle düşünmüştüm , sayfa sayısı az olduğu için dolu dolu görünsün diye açılır kapanır yapmadım.

Düzenleme ve kaydetme işini aynı formda yapıyorum , ekstra bir sayfa olsun istemedim. if le kontrol ettiriyorum.. değer varsa düzenleme alanı aktif oluyor, yoksa yeni kayıt alanı :)

Oto Kiralama firması talebi doğrultusunda kodladım scripti. Firmanın istediği herşeyi yaptım.. Ben ekstradan neler olur, neler ekleyebiliriz düşüncesinde olduğum için danışmak fikir almak istedim. Yeni özellikler eklemek istiyorum anlayacağın :)