Yeni Reklam Sitesi Arayışı

Bu konuyu okuyanlar

Derya34341

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Arkadaşlar

Sitemin reklamını verebileceğim yeni bir reklam sitesine ihtiyacım var. Yani bu site benim sitemin reklamını diğer sitelere vererek siteme müşteri girişini sağlayacaktır.
Var mı böyle bir site?:)

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Google Adwords var :)

Cenk343410

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba
Aslında bu işi yapan bir site var. Adı goamme.com Ancak site yabancı. siteden bir reklam paketi karşılığında 200 tıklama satın alabiliyorsunuz. Ayrıca siteyi önerirsenizde size yüzde 10 geri ödeme sunmakta. Bu işi yapıp çok para kazananlar mevcut.Düşünürsen bu siteyi ziyaret et.Dene derim:)

Dost ararsan cebine düşman ararsan yakın çevrene bak..

Derya34341

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba

Cevabın için teşekkür ederim.. Gerçekten çok faydalı oldu.goamme.com sitesini araştırıp size dönüş yapıcam. :)

Can Pakalın

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Geri ödemeden kastın nedir orasını anlayamadım , Adworsten iyisini bulamazsın organik müşteri açısından

kuruoglu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Genel anlamda google adSense kelime bazlı aramalar için nokta atışı sonuç veriyor. Ancak başka sitelere reklam verek isterseniz ne sattığınız önem arzeder. Verimli geri dönüşler alabilmek için reklam vermek isteyeceğiniz sitelerin sizin sitenizle aynı kategoride olması gerekir.

MeNTHoR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Konu güncel mi bilmiyorum ancak bu bilim ve teknoloji sitesinin takipçisi oldukça fazla olduğunu düşünüyorum. Yararlı ve güzel bir site ben de takip ediyorum. Düşünürsen sahibi ile iletişime geçebilirsin. Bilgi verici yazılar da mevcut örnek vermek gerekirse; Günümüz Genetik Mühendisliği CRISPR Tekniği